Andrzej Piaseczny, jest polskim artystą, który na polskiej scenie muzycznej istnieje od 1992 roku. W swojej niespełna 30-letniej karierze wylansował sporo hitów, a jego płyty pomimo upływu lat sprzedają się świetnie. Mężczyzna nadal cieszy się też sporą popularnością wśród fanów, których grono niedawno się powiększyło.

Piosenkarz jest jednym z jurorów The Voice Senior, telewizyjnego show, w którym biorą udział osoby po 60. roku życia, co jest nowością w polskiej telewizji. W dniu debiutu zmagania uczestników podziwiała milionowa publiczność, która pokochała nie tylko artystów, ale także samego Piaska.

To niesamowite, na jaki gest zdecydował się Andrzej Piaseczny

W ostatnim czasie Andrzej Piaseczny miał dość ciężki okres. Na początku tego roku zachorowała jego mama, a muzyk prosił fanów o modlitwę w jej intencji.

Następnie sam Andrzej Piaseczny znalazł się w szpitalu. Po 10 dniach walki z koronawirusem, jego stan zdrowia był na tyle poważny, że musiał poddać się hospitalizacji.

Na szczęście muzyk wrócił do zdrowia i teraz cieszy się zdrowiem i wolnością w swojej górskiej posiadłości u podnóża Gór Świętokrzyskich.

Mama wokalisty jest prawdziwą szczęściarą

Andrzej Piaseczny nie chciał jednak zostawić swojej mamy samej w mieście. Seniorka ponadto potrzebuje stałej opieki. Dlatego Andrzej spakował wszystkie rzeczy mamy i zabrał ją na stałe do siebie.

Teraz wspólnie miło spędzają czas w otoczeniu natury. Trzeba przyznać, że taki syn to prawdziwy skarb.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO