Andrzej Piaseczny, jest polskim artystą, który na polskiej scenie muzycznej istnieje od 1992 roku. W swojej niespełna 30-letniej karierze wylansował sporo hitów, a jego płyty pomimo upływu lat sprzedają się świetnie. Mężczyzna nadal cieszy się też sporą popularnością wśród fanów, których grono niedawno się powiększyło.

Piosenkarz jest jednym z jurorów The Voice Senior, telewizyjnego show, w którym biorą udział osoby po 60. roku życia, co jest nowością w polskiej telewizji. W dniu debiutu zmagania uczestników podziwiała milionowa publiczność, która pokochała nie tylko artystów, ale także samego Piaska.

Na stronach jastrzabpost.pl czytamy, że Pani Alicja Piaseczna, mama Andrzeja Piasecznego, zdradziła jeden z jego sekretów. Jakim jest synem i jak zachowuje się w stosunku do drugiego człowieka?

Mojemu synowi najbardziej jestem wdzięczna za wsparcie i nieustanną pamięć. Wiem, że na wszystkie moje dzieci mogę zawsze liczyć. Ale faktem jest, że to Andrzej do mnie najczęściej dzwoni i codziennie stara się poświęcić mi choć chwilę. To dla mnie bardzo ważne wsparcie w troskach codziennego życia – zdradziła jakiś czas temu w rozmowie z Super Expressem.

Pani Alicja dodała też, że jest dumna z osiągnięć syna i z drogi, którą obrał:

"Bez obaw mogę powiedzieć, że jest profesjonalistą i wielkim artystą w swoim fachu. Najważniejsze jednak jest dla mnie, że jest dobrym człowiekiem, otwartym na innych ludzi, a w szczególności los potrzebujących jest mu zawsze bliski", cytuje jastrzabpost.pl.

Warto sobie przypomnieć: OTO WYSTĘP JEDNEGO Z UCZESTNIKÓW THE VOICE SENIOR. TEN WOKAL ZWALA Z NÓG

Portal "Życie" pisał: GWIAZDA THE VOICE OF POLAND PRZESZŁA 18 OPERACJI. NIESTETY NADAL NIE CZUJE SIĘ NAJLEPIEJ

Portal "Życie" pisał również o: JULIA WIENIAWA ZNOWU NA JĘZYKACH WSZYSTKICH. AKTORKA WYZNAŁA CZY SPOTYKA SIĘ Z POPULARNYM RAPEREM