Ewa Chodakowska to królowa zdrowego trybu życia. Trenerka nie tylko namawia Polki i Polaków do regularnych treningów, ale także do zmiany diety. Na swoich profilach społecznościowych często rozpisuje plany żywieniowe i dzieli się prostymi przepisami.

Ewa Chodakowska opowiedziała o ciemnej stronie sławy

Aktywna w mediach społecznościowych trenerka, Ewa Chodakowska lubi się dzielić z fanami zarówno życiem zawodowym, jak i prywatnym. Na jej Instagramie praktycznie każdego dnia pojawiają się motywujące wpisy oraz żywieniowe rady. Celebrytka chce w ten sposób wywołać prozdrowotną rewolucję.

Ewa Chodakowska często dzieli się w mediach społecznościowych informacjami ze swojego życia. Trenerka fitness bardzo często słyszy pytania o to, kiedy będzie miała dzieci. Wścibskość zaczęła jej już mocno przeszkadzać.

W ostatnim czasie trenerka zdecydowała się na szczere wyznanie, w którym opowiedziała o hejcie i jej problemach zdrowotnych.

Ewa Chodakowska opowiedziała o ciemnej stronie sławy

Okazuje się, że wiele osób negatywnie komentuje poczynania Ewy Chodakowskiej. Internauci zwracają uwagę na jej poprawiony biust i uważają, że jedynie dzięki niemu wygląda tak dobrze.

Ewa Chodakowska od lat jednak dba o swoje ciało, regularnie ćwiczy i zdrowo się odżywia. Trenerka pomogła wielu osobom w osiągnięciu wymarzonej figury.

Ewa Chodakowska. Źródło: youtube.com
Ewa Chodakowska. Źródło: youtube.com
Ewa Chodakowska. Źródło: youtube.com

W ostatnim czasie trenerka wyznała, że na początku jej medialnej kariery spotkała się z ogromnym hejtem. Rok temu trafiła nawet do szpitala z podejrzeniem zawału serca.

Ewa Chodakowska nie chce się jednak poddawać, bo wie, że ma również pozytywny wpływ na wiele osób.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO