Jedna z ulubionych trenerek fitness Polaków- Ewa Chodakowska niedawno kupiła wraz z mężem apartament w Warszawie. Mieszkanie ma aż 350 metrów kwadratowych powierzchni.

Para urządziła apartament w nowoczesnym styli, zgodnie z bieżącymi trendami. Wnętrze jest luksusowe i bardzo glamour.

Ewa Chodakowska to jedna z tych gwiazd, które nie boją się pozować do zdjęć w swoich czterech ścianach. Gwiazda chętnie pokazuje wnętrza swojego gniazdka. Co prawda tematem przewodnim jej zdjęć zawsze jest zdrowy styl życia, jednak przy okazji ich publikacji można podejrzeć jak mieszka trenerka.

Tak wielki apartament w stolicy wręcz wymaga wyjątkowej aranżacji wnętrza. Nie dziwi więc, że cała łazienka w mieszkaniu Ewy i jej męża, Lefterisa Kavoukisa, wyłożona jest marmurem. Na środku pomieszczenia znajduje się wolnostojąca, luksusowa wanna w nowoczesnym stylu.

Podobnie jak reszta lokum, salon charakteryzuje się jasnymi, naturalnymi kolorami. Szyku zadają błyszczące lampy- designerskie, a zarazem zdecydowanie glamour. W salonie Ewa może relaksować się na ogromnym, niemal białym narożniku. Wygląda na mięsisty, bardzo wygodny mebel- wrażenie to potęguje znaczna liczba mięciutkich poduszek, które go zdobią. Przytulności wnętrzu dodają gęste, szare zasłony.

Sportowa para przygotowuje się już na nadchodzące Boże Narodzenie. Ich mieszkanie zdobi już piękna, proporcjonalnie duża w stosunku do mieszkania choinka. Nie brakuje także innych ozdób i dekoracji, nadających wnętrzu świątecznego klimatu.

To może Cię zainteresować: Natalia Kukulska opowiada o przygotowaniach do świąt w swoim domu. Bardzo pomagają jej dzieci

Warto wiedzieć: Minister Czarnek chce przekonać młodzież do Jana Pawła II. Ma na to konkretny sposób. Wprowadza obowiązek

Bądź na bieżąco z "Życiem": Lech Wałęsa mierzy z kłopotami w rodzinie. Były prezydent nie będzie miał rodzinnej atmosfery podczas Bożego Narodzenia? Sensacyjne doniesienia mediów