Jak informuje „Super Express” Sławomir Wałęsa, jeden z synów byłego prezydenta przekonuje, że nie zamierza pojawić się w sądzie z tytułu rozprawy w kwestii przymusowego odwyku alkoholowego, na który został skierowany. Miał zapowiedzieć, że stawi się w sądzie jedynie w przypadku, gdy policja doprowadzi go siłą na rozprawę.

Podobno, syn Lecha Wałęsy nie ma również zamiaru zasiąść do wspólnej rodzinnej Wigilii wraz z rodzicami. Powodem ma być jego starszy brat, Bogdan. Co się dzieje w rodzinie Wałęsów? Tegoroczne święta Bożego Narodzenia nie zapowiadają się u nich optymistycznie.

Jak mówi „SE” Sławomir Wałęsa miał się na niego uwziąć starszy brat, Bogdan. 48-letni syn Wałęsów przekonuje, że był już na dwóch odwykach i to w zupełności wystarczy, a brat chce mi udowodnić coś na siłę i zmusić go do tego, aby przestał używać alkoholu.

Nie od dziś wiadomo, że 77-letni Lech Wałęsa bardzo przeżył śmierć swego syna Przemysława i prosił Sławomira, aby się opamiętał i wyszedł z nałogu. Uznawany za najbardziej inteligentnego i rokującego syn polskiego noblisty mieszka na co dzień w Toruniu i wciąż nie zerwał z piciem.

Lech Wałęsa mierzy się z problemami. Były prezydent nie ma co myśleć o rodzinnej atmosferze podczas świąt Bożego Narodzenia?

„Rodzice dzwonili do mnie i pytali się mnie, czy może w tym roku bym do nich nie przyjechał na święta. Powiedziałem im, że to nie dla mnie” – mówi „SE” Sławomir Wałęsa, przekonując jednak, że podczas świąt w rodzinie Wałęsów panuje niesamowita atmosfera.

Nałóg alkoholowy Sławomira ma bardzo nie podobać się jego bratu Bogdanowi, najstarszemu synowi prezydenta Lecha Wałęsy. Postanowił skierować do sądu rodzinnego i nieletnich w Toruniu wniosek o kierowanie brata na przymusowe leczenie odwykowe i miał do tego prawo.

Jednak Sławomir Wałęsa mówi wprost, że nie stawi się na rozprawie, chyba, ze siłą do sądu doprowadzi go policja.

Lech Wałęsa/Youtube @Centrum Myśli Jana Pawła II
Lech Wałęsa/Youtube @Centrum Myśli Jana Pawła II
Lech Wałęsa/Youtube @Centrum Myśli Jana Pawła II

Jak informował portal "Życie": NIEWIDOMY KOTEK NIE PRZESTAWAŁ PŁAKAĆ, DOPÓKI NIE SPOTKAŁ SIĘ Z SIOSTRAMI. NIESAMOWITA HISTORIA ADOPCJI TRÓJKI KOTÓW. ICH WŁAŚCICIELKA TO BOHATERKA

Przypomnij sobie: KIEROWCY BĘDĄ MUSIELI SIĘ LICZYĆ Z NOWĄ OPŁATĄ. CZY JUŻ WKRÓTCE TRZEBA BĘDZIE ZAPŁACIĆ ZA WJAZD DO PEWNYCH STREF? MINISTERSTWO PRZYGOTOWAŁO PROJEKT

Portal "Życie" pisał również: BYŁA ULUBIONĄ POGODYNKĄ POLAKÓW I ZDECYDOWAŁA SIĘ WYJECHAĆ Z KRAJU! CO ROBI MARZENA SIENKIEWICZ? ŻYCIE PREZENTERKI POGODY PRZYBRAŁO ZASKAKUJĄCY OBRÓT

Pisaliśmy również o: KIM JEST PRZYJACIEL AGNIESZKI WOŹNIAK-STARAK? POJAWIŁY SIĘ POGŁOSKI, ŻE GWIAZDA MOŻE LICZYĆ NA KOLEGĘ Z BRANŻY. MĘŻCZYZNA SPOTYKAŁ SIĘ Z MAGDA MOŁEK