Jedna z najpopularniejszych piosenkarek ostatnich kilkunastu lat, Natalia Kukulska opowiada o przygotowaniach do świąt w swoim domu. Bardzo pomagają jej dzieci. Co takiego jeszcze powiedziała?

Święta Bożego Narodzenia już za niespełna dwa tygodnie! Miłośnicy tego magicznego czasu czekają na niego z utęsknieniem, a pierwsze udekorowane mieszkania i piękne choinki można było zobaczyć u wielu osób już w listopadzie!

Mimo że w tym roku święta będą wyglądać nieco inaczej i prawdopodobnie każdy spędzi je w mniejszym gronie z uwagi na obostrzenia, to każdy chce poczuć choć odrobinę normalności przystrajając mieszkanie. Jedną z takich osób jest Natalia Kukulska, która ostatnio opowiedziała, jak wyglądają przygotowania w jej domu.

Natalia Kukulska chwali dzieci za pomoc!

Wokalistka wyznała, że w jej domu przygotowania do świąt zawsze idą pełną parą. Kobieta dba o to, aby zarówno podczas przygotowań, jak i w czasie samych świąt była magiczna atmosfera.

W tym celu zawsze słuchają pięknych utworów, a dzieci bardzo mocno angażują się w pomoc.

Ponadto, Natalia Kukulska przyznaje, że nie korzysta z gotowych cateringów - wszystkie potrawy i słodkości przygotowuje sama.

- W kuchni działam od rana do nocy, później staram się po prostu przykryć to zmęczenie jakimś korektorem i mamy wigilię. A tak zupełnie poważnie – lubię przygotowywać miłe rzeczy dla tych, których kocham. Żeby po prostu ten czas czuć było jako rodzaj celebracji. Później też śpiewamy dużo i muzykujemy, bo to też jest część integracyjna. Ponieważ u nas wszyscy muzykują, to nudy nie ma - mówi Kukulska.