W sieci co jakiś czas pojawiają się nagrania, które zdobywają międzynarodową, ogólną popularność. Tak było i tym razem – mężczyzna, który został głównym bohaterem filmiku, dał niesamowity popis. Trudno będzie wyrzucić ten widok ze swojej głowy!

Mistrzowie parkowania screen Youtube
Mistrzowie parkowania screen Youtube

Jeden z internautów opublikował trwające niecałe dwie minuty wideo, które stało się hitem sieci. Dzięki niemu moglismy ogladac popisy prawie dziewiedziesiecioletniego Belga, który został okrzyknięty mistrzem parkowania. Tego nie da się zapomnieć.

Nagranie, które stało się viralem przedstawia belgijskiego emeryta, którego manewr parkowania okrzyknięto “arcydziełem”. Film, który znajdziemy w sieci został nagrany w 2010 roku. Jak wiadomo na sławę nalezy poczekac a przysłowiowe “5 minut” może nadejść w każdej chwili, tak było i tym razem. Film zyskał popularność po 11 latach. Nagranie stało się hitem dzięki udostępnieniu przez jednego z internautów, który zamieścił film pod koniec kwietnia bieżącego roku na swoim profilu na Twitterze. W ciągu doby film obejrzało je ponad milion osób.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: BABCIA WSTYDZIŁA SIĘ TEGO, ŻE JEJ WNUCZKA JEST NIEŚLUBNYM DZIECKIEM. SYN KOBIETY NIE CHCIAŁ SŁYSZEĆ O CEREMONII. MAŁO BRAKOWAŁO, A STRACIŁBY RODZINĘ

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ HARRY NIE WRÓCI DO WIELKIEJ BRYTANII? BOLESNE WIEŚCI DLA KSIĘCIA WILLIAMA I RESZTY RODZINY KRÓLEWSKIEJ