Adriana Kalska, prywatnie partnerka Mikołaja Roznerskiego, dopiero podbija ekrany. Dotychczas widzowie mogą oglądać ją głównie w „M jak miłość”.

Najnowsze zdjęcie aktorki sugeruje jednak, że już niebawem pojawi się w kolejnej produkcji. Czy tak będzie? Czyżby skradła serca władz Telewizji Polskiej?

Adriana Kalska będzie grać Annę Przybylską?

Super Express donosi, że w mediach plotkuje się o tym już od kilka dni. Plotki zostały wywołane przez zdjęcie Kalskiej. Czy jest w tym ziarno prawdy?

Minęło kilka dni od czasu, gdy Adriana Kalska pokazała swoje zdjęcie w krótszej peruce. Fani od razu wychwycili, że wygląda na nim bardzo podobnie do Ani Przybylskiej.

Gdy jeden z internautów napisał, że „w końcu robicie ten film o Przybylskiej”, Kalska napisała: „heh, jo” i zamieściła jedną z emotek.

Wtedy w mediach zawrzało. Wiadomo było, że TVP planuje taką produkcję, więc kolejne artykuły sugerowały, że główną rolę zagra Adriana Kalska.

Jacek Kurski jakiś czas temu przyznał, że w planach jest film o Annie Przybylskiej. Mówił wówczas, że produkcja może znaleźć się w kinach.

Czy Adriana Kalska faktycznie wcieli się w postać zmarłej aktorki? Najlepiej zasięgnąć informacji u źródła. Co na to jej agent?

Maciej Gajewski odparł lakonicznie: „nic o tym nie wiem”. Prawdopodobnie fotka Ady Kalskiej jest zdjęciem z planu najnowszej produkcji TVN, w której zagra główną rolę, ale szczegóły są owiane tajemnicą.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: BABCIA WSTYDZIŁA SIĘ TEGO, ŻE JEJ WNUCZKA JEST NIEŚLUBNYM DZIECKIEM. SYN KOBIETY NIE CHCIAŁ SŁYSZEĆ O CEREMONII. MAŁO BRAKOWAŁO, A STRACIŁBY RODZINĘ

O tym się mówi w Polsce: KIEDY W POLSCE DOCZEKAMY SIĘ KOŃCA PANDEMII? NIEOCZEKIWANIE GŁOS W SPRAWIE POSTANOWIŁ ZABRAĆ PREZYDENT. ANDRZEJ DUDA POWIEDZIAŁ KILKA SŁÓW O WAKACJACH

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ HARRY NIE WRÓCI DO WIELKIEJ BRYTANII? BOLESNE WIEŚCI DLA KSIĘCIA WILLIAMA I RESZTY RODZINY KRÓLEWSKIEJ

Z życia gwiazd: KINGA DUDA JEST MOCNO ZESTRESOWANA SWOJĄ NOWĄ PRACĄ? MŁODA PANI PRAWNIK ZOSTAŁA PRZYŁAPANA, GDY POŚWIĘCAŁA SIĘ SWOJEMU NAŁOGOWI