Początki związku zawsze bywają cudowne. Dopiero po ślubie okazuje się, że nie tego się spodziewaliśmy. Najgorzej jest wtedy, kiedy do wszystkiego wtrąca się kochana mamusia. Co wtedy?

W Internecie mnóstwo jest złotych rad, które mają pomóc nam uporać się z sytuacją kiedy to w waszym małżeństwie zawsze jest miejsce dla mamusi. Często bywa tak, że rozmowy z ukochanym/ą na nic się zdają.

Takich historii jest wiele. Jedna z nich opublikowana została przez portal Polki. To właśnie na łamach gazety jedna z czytelniczek zdecydowała się podzielić swoją historią.

Moja synowa traktuje mnie jak służącą

Teściowa, screen Youtube
Teściowa, screen Youtube
Teściowa, screen Youtube

Pani Adela nie spodziewała się tego, że jej synowa tuż po ślubie zmieni się w prawdziwą jędzę. Zdaniem matki synowa zbyt wiele wymagała od niej o od jej syna Mikołaja, który ciężko pracował na zagraniczne wakacje, zachcianki i nowy samochód żony. Pani Adela nie wytrzymała, kiedy synowa zasugerowała jej pójście na emeryturę po to, by opiekowac sie dziecmi.

Sytuacja była patowa. Nietrudno sie domyslic, ze mieszkanie w domu wielorodzinnym przysparza komplikacji. Syn pani Adeli mieszkał wraz z żoną i dziećmi na piętrze. Synowa seniorki marzyła o tym, by wyprowadzić się od teściowej, dlatego też jej mąż pracował coraz ciężej.

Niestety konflikt między synowa a tesciowa sie zaostrzal. Pani Adela miała coraz cięższe stosunki z synem, który stawał po stronie żony mimo tego, że nie miala ona żadnego szacunku do teściowej.

Pani Adela wpadła na genialny pomysł. Przygotowała umowę zgodnie z którą syn i synowa muszą wyprowadzić się od niej w przeciągu dwóch lat. Nie obyło się bez awantury, jednak koniec końców lokatorzy z pietra wyzej wynieśli się zobowiązani umową.

Aloes słynie ze swoich leczniczych właściwości
Aloes słynie ze swoich leczniczych właściwości
Aloes słynie ze swoich leczniczych właściwości

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: TO JUŻ KOLEJNA PODBRAMKOWA SYTUACJA W DZIEŃ DOBRY TVN! WIDZOWIE POPULARNEGO PROGRAMU ŚNIADANIOWEGO NIE KRYLI ROZCZAROWANIA

O tym się mówi w Polsce: KRYSTYNA PAWŁOWICZ NICZYM LWICA BRONI OJCA TADEUSZA RYDZYKA. BYŁA POSŁANKA PIS NIE ZOSTAWIA SUCHEJ NITKI NA PRZECIWNIKACH ZAKONNIKA. O CO POSZŁO

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ KAROL ZAPROWADZI PORZĄDEK W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ. OD TERAZ ROYALSI BĘDĄ MUSIELI CHODZIĆ DO PRACY. DOSTANIE SIĘ TEŻ MEGHAN I HARRY’EMU

Z życia gwiazd: OSTATNIE ZDJĘCIE OPUBLIKOWANE PRZEZ MAŁGORZATĘ ROZENEK – MAJDAN WYWOŁAŁO SPORE ZAMIESZANIE. INTERNAUCI NIE ZOSTAWILI NA CELEBRYTCE SUCHEJ NITKI