Monika Miller jest kobietą, która przyciąga wzrok tłumów. Wszystko ze względu na niecodzienny styl i oryginalną urodę. Zaskarbiła sobie serca fanów, a ich grono stale rośnie.

Wnuczka Leszka Millera próbuje swoich sił w różnych dziedzinach – mogliśmy ją zobaczyć już m.in. na parkiecie w „Tańcu z gwiazdami”, a teraz sprawdza się także w muzyce, jako wokalistka.

Jednak to nie wszystko – podziw i zdumienie budzą też jej zdjęcia, a na niektórych z nich potrafi wyglądać jak nie ona. Monika Miller kocha bawić się makijażem oraz stylem.

Monika Miller, Leszek Miller. Źródło: Youtube tvnpl
Monika Miller, Leszek Miller. Źródło: Youtube tvnpl

Monika Miller ogłasza wielkie zmiany

Super Express zauważa, że to jeszcze nie wszystko. Fani wiedzą, że Monika Miller nie boi się eksperymentów. Wygląda na to, że tym razem po raz kolejny zamierza zaskoczyć.

Wnuczka Leszka Millera kocha zmieniać swój wygląd – jeśli nie makijażem czy ubraniami, to fryzurą. Czasami decyduje się na totalne zmiany, innym razem zakłada peruki. Poza tym kocha tatuaże i kolczyki, które nadają jej charakteru.

Monika Miller. Źródło: Youtube tvnpl
Monika Miller. Źródło: Youtube tvnpl

Ciężko jest sobie wyobrazić, jak wyglądałaby bez nich. Jednak Monika Miller przyszła fanom z pomocą i pokazała archiwalne zdjęcie, na którym wyglądała zupełnie inaczej.

Jej Instagramowe zdjęcie przedstawia ją jako małą, zadziorną dziewczynkę, jeszcze bez kolczyków, tatuaży czy odważnej fryzury. To jeszcze nie wszystko – przy okazji zapowiedziała kolejną wielką zmianę.

W opisie zdradziła, że już niedługo przejdzie „totalną metamorfozę”, a już niebawem opowie o tym coś więcej. Jak myślicie, co to będzie? Niedawno zamieniła blond włosy na dredy.

Czy teraz też będzie chodzić o włosy? A może nowy tatuaż lub kolczyk albo… wszystko naraz? Czekamy na to, aż zdradzi nieco więcej!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: TO JUŻ KOLEJNA PODBRAMKOWA SYTUACJA W DZIEŃ DOBRY TVN! WIDZOWIE POPULARNEGO PROGRAMU ŚNIADANIOWEGO NIE KRYLI ROZCZAROWANIA

O tym się mówi w Polsce: KRYSTYNA PAWŁOWICZ NICZYM LWICA BRONI OJCA TADEUSZA RYDZYKA. BYŁA POSŁANKA PIS NIE ZOSTAWIA SUCHEJ NITKI NA PRZECIWNIKACH ZAKONNIKA. O CO POSZŁO

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ KAROL ZAPROWADZI PORZĄDEK W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ. OD TERAZ ROYALSI BĘDĄ MUSIELI CHODZIĆ DO PRACY. DOSTANIE SIĘ TEŻ MEGHAN I HARRY’EMU

Z życia gwiazd: OSTATNIE ZDJĘCIE OPUBLIKOWANE PRZEZ MAŁGORZATĘ ROZENEK – MAJDAN WYWOŁAŁO SPORE ZAMIESZANIE. INTERNAUCI NIE ZOSTAWILI NA CELEBRYTCE SUCHEJ NITKI