Paweł Królikowski był znanym i cenionym aktorem. Od jakiegoś czasu wiadomo było, że ma problemy ze zdrowiem, nikt jednak nie spodziewał się jego odejścia.

Gwiazdor zmarł 27 lutego 2020 roku. Na kilka lat przed śmiercią walczył m.in. z tętniakiem, którego usunięto. W szpitalu znalazł się w grudniu 2019 roku – nie udało mu się już wrócić do domu, zmarł na guza mózgu.

Paweł Królikowski. Źródło: Youtube GOSSIP TV
Paweł Królikowski. Źródło: Youtube GOSSIP TV

Rodzina Pawła Królikowskiego nie może postawić nagrobka na cmentarzu

Portal Goniec przypomina, że Paweł Królikowski został pochowany na Powązkach Wojskowych w Warszawie. Choć od tego czasu minął rok, na jego grobie wciąż nie ma pomnika. Dlaczego?

Póki co miejsce pozostaje oznaczone jedynie krzyżem i tabliczką, a także kopcem ziemi, na którym poukładano znicze i kwiaty. Rodzina regularnie odwiedza miejsce spoczynku Pawła Królikowskiego.

Paweł Królikowski. Źródło: Youtube Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Endemol Shine Polska
Paweł Królikowski. Źródło: Youtube Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Endemol Shine Polska

Wszystko komplikuje jednak koronawirus. Na początku zakładano, że nagrobek zostanie postawiony jeszcze w grudniu 2019 roku, przed świętami Bożego Narodzenia. Później padł kolejny termin – przed Wielkanocą 2021.

Niestety, ze względu na pogodę nie udało się zrealizować i tego planu. Wszystko ze względu na pogodę – mrozy oraz śnieg. Pokrzyżowały one plany rodziny zmarłego.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska mimo wszystko dba o grób męża i regularnie przystraja go kwiatami oraz zniczami. Znajdują się tam również gałązki iglaków oraz wielkanocne ozdoby.

Grób Pawła Królikowskiego. Źródło: goniec.pl
Grób Pawła Królikowskiego. Źródło: goniec.pl

Na środku grobu znajduje się także zdjęcie Pawła Królikowskiego w ramce.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KSIĄDZ PARAFII W POLSCE WYSZEDŁ Z KURIOZALNYM POMYSŁEM. WIELU PARAFIAN NIE DOWIERZA, ŻE MOŻNA NA TO WPAŚĆ W MAJU, A INNI POPIERAJĄ. TO NIE JEST ŻART

O tym się mówi w Polsce: KRYSTYNA PAWŁOWICZ NICZYM LWICA BRONI OJCA TADEUSZA RYDZYKA. BYŁA POSŁANKA PIS NIE ZOSTAWIA SUCHEJ NITKI NA PRZECIWNIKACH ZAKONNIKA. O CO POSZŁO

O tym się mówi na świecie: RODZINA ODZIEDZICZYŁA PO DZIADKU CAŁKIEM ZAMUROWANY GARAŻ. PRZEZ LATA NIKT NIE ZAGLĄDAŁ DO ŚRODKA. GDY BLISCY ZBURZYLI JEDNĄ ŚCIANĘ STANĘLI JAK WRYCI

Z życia gwiazd: AGNIESZKA RADWAŃSKA WYZNAŁA PRAWDĘ O DZIECKU. ZNANA TENISISTKA POTWIERDZIŁA KRĄŻĄCE OD DAWNA POGŁOSKI. FANI JĄ POPIERAJĄ I ZGADZAJĄ SIĘ Z DECYZJĄ