Janusz Chabior to 57-letni popularny aktor. Mężczyzna zyskał największą popularność dzięki rolom w filmach „Botoks”, „Narzeczony na niby”, „Underdog”, „Polityka” oraz „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”. Co więcej, fani mogli zobaczyć go na ekranie także w serialach – miał role epizodyczne m.in. w „Ojcu Mateuszu” oraz w „Na Wspólnej”.

Janusz Chabior zakochał się po uszy

Ci, którzy interesują się życiem prywatnym aktora, wiedzą już, że 20 czerwca 2020 roku Janusz Chabior stanął na ślubnym kobiercu z ukochaną, która jest od niego młodsza o 20 lat. Jest to jego druga żona.

Ich związek wyszedł na jaw w 2019 roku. Od tego czasu sprawy potoczyły się bardzo szybko – przed kilkoma miesiącami aktor zdecydował się na wejście w kolejny etap związku i oświadczyny swojej ukochanej, zaś 20 czerwca 2020 roku wzięli ślub.

Jak podaje Pomponik, szczęśliwą wybranką Janusza Chabiora jest aktorka Agata Wątróbska.

Janusz Chabior podzielił się z fanami smutną informacją

Janusza Chabior jest bardzo szczęśliwy ze swoją ukochaną, więc nie może narzekać na brak szczęście w sferach miłosnych. Dużo gorzej jest jednak ze zdrowiem aktora.

W ostatnim czasie Janusz Chabior trafił do szpitala i musiał się poddać koniecznemu zabiegowi. Nie zdradził jednak, co było przyczyną operacji.

Na szczęście zabieg się udał, a Janusz Chabior powoli wraca do zdrowia. Szczęśliwy aktor opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie ze szpitalnego łóżka i podziękował całej ekipie medycznej za wspaniałą opiekę.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO