Piotr Rubik jest postacią, którą niemalże każdy zna. Mimo że jego lata świetności plasują się na lata 2004 – 2006, w którym powstały największe hity kompozytora, jak “Niech mówią, że to nie jest miłość” czy “Psalm dla Ciebie” to fani nadal go uwielbiają i śledzą poczynania muzyka zarówno na polu zawodowym, jak i w życiu prywatnym.

Żona Piotra Rubika opublikowała zdjęcie z nastoletnich czasów

Muzyk w roku 2008 poślubił o 19 lat młodszą modelkę, Agatę Paskudzką i ze względu na sporą różnicę wieku fani nie wróżyli długiego stażu temu związkowi. Okazało się jednak całkiem inaczej! Od ślubu minęło już dwanaście lat, a para w dalszym ciągu darzy się gorącym uczuciem.

Owocami tego małżeństwa jest dwójka dzieci - Helena urodzona w roku 2009 oraz Alicja narodzona w 2013 roku.

To nieprawdopodobne, jak Agata Rubik się zmieniła

Agata Rubik jest kobietą o niezwykłej urodzie. Wiele osób uważa, że wciąż wygląda na mniej niż 20 lat. Z tego powodu kobieta dodała na swojego Instagrama zdjęcie z nastoletnich czasów i pokazała, jak faktycznie wyglądała w tamtym okresie.

Fani byli zachwyceni jej wyglądem. Uważają, że Agata Rubik ma bardzo dobre geny i wieku 19. lat również wyglądała na znacznie mniej.

Zdjęcie, które opublikowała Agata jest bardzo sentymentalne ponieważ zostało zrobione podczas jej pierwszych wakacji z Piotrem Rubikiem. Jak Wam się podoba?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO