Jarosław Jakimowicz jest aktorem, jednak od pewnego czasu częściej pojawia się w roli dziennikarza. Prowadził program "Jedziemy" oraz obecnie wraz z Magdaleną Ogórek możemy go zobaczyć w programie „W kontrze” emitowanym na kanale Telewizji Polskiej.

Niedopuszczalne zachowanie Jarosława Jakimowicza zaskoczyła internautów

Jarosław Jakimowicz jest aktorem, który od pewnego czasu wraz z Magdaleną Ogórek są prowadzącymi program „W kontrze” emitowany na kanale Telewizji Polskiej.

W jednym z ostatnich odcinków programu na żywo Jarosław Jakimowicz zaskoczył niemalże wszystkich.

Magdalena Ogórek/źródło: YouTube/TVP Info
Magdalena Ogórek/źródło: YouTube/TVP Info

Magdalena Ogórek opowiadała o zastawie na stół i przy tym wspomniała o lnianym obrusie. Jarosław Jakimowicz w pewnym momencie złapał ją za sukienkę i spytał, czy jest on również zrobiona z lnu.

Magdalena Ogórek stanowczo odpowiedziała, że jej sukienka nie jest lniana i zaproponowała mężczyźnie, by skupił się na widzach, po czym wskazała ręką na kamerę.

„Nie, nie jest z lnu. Tu! Tu jest widz Jarosławie”

- powiedziała krótko.

Internauci nie zostawili na Jarosławie Jakimowiczu suchej nitki

Jarosław Jakimowicz nie przejął się jednak uwagami Magdaleny Ogórek i chciał kontynuować rozmowę na temat jej sukienki. Dziennikarka zmieniła jednak szybko temat i rozmowa o lnianym materiale się zakończyła.

Internauci byli oburzeni zachowaniem Jarosława Jakimowicza i uważają, że jego zachowania było kompletnie nieprofesjonalne. Mają rację?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO