Okazuje się, że w żyłach wielu polskich gwiazd płynie błękitna krew. To nieprawdopodobnie, jakie nazwiska znajdują się na tej liście.

Beata Tyszkiewicz

Beata Tyszkiewicz pochodzi z arystokratycznego rodu Tyszkiewiczów herbu Leliwa. Aktorka może pochwalić się pokrewieństwem z samymi Habsburgami! Kobieta urodziła się w wilanowskim pałacu w 1938 roku. Dzięki talentowi, wyjątkowej urodzie, oraz szlacheckiemu pochodzeniu Beata Tyszkiewicz zrobiła ogromną karierę.

Beata Tyszkiewicz YouTube
Beata Tyszkiewicz YouTube

Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka pochodzi ze znanego magnackiego rodu książęcego Czartoryskich. Wielu znajomych nazywało ją „księżniczką”, co bardzo jej się nie podobało. Wielokrotnie w wywiadach Anna tłumaczyła, że jest zwykłą dziewczyną i nie uważa się za kogoś lepszego.

Dorota Doda Rabczewska

W 2016 roku wyszło na jaw, że również przodkowie Dody mieli arystokratyczne pochodzenie. Gwiazda zleciła zbadanie jej korzeni przez specjalistów i okazuje się, że kilkaset lat temu jej przodkowie mogli poszczycić się herbem ze znakiem kosa.

Pewien mężczyzna pochodzenia rosyjskiego pojechał do Moskwy i bada tę historię

- zdradziła Doda.

Doda/ screen youtube
Doda/ screen youtube
Doda/ screen youtube

Marta Żmuda-Trzebiatowska

Marta Żmuda-Trzebiatowska poinformowała jakiś czas temu w „Tele Tygodniu”, że ma korzenie aż z Turcji. Ponoć herb Żmuda pochodzi właśnie z tego kraju. Pierwsze informacje na temat rodu aktorki pochodzą z XVI wieku.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO