Członkowie rodziny królewskiej muszą liczyć się z tym, że cały czas żyją na świeczniku – na ich poczynania patrzy cały świat. Nawet Harry i Meghan, którzy oficjalnie odeszli z rodu, są bacznie obserwowani przez media oraz opinię publiczną.

Po śmierci księcia Filipa Harry zdecydował się przylecieć na pogrzeb ze Stanów Zjednoczonych. Zostawił w domu Meghan i Archiego – jego żona jest w drugiej ciąży, więc nie chciała narażać się na nadmierny stres.

Książę Harry, Elżbieta II. Źródło: Youtube BBC News
Książę Harry, Elżbieta II. Źródło: Youtube BBC News

Wygląda jednak na to, że Harry dołączy do najbliższych szybciej niż przewidywano. 36-latek miał zostać w pałacu dłużej, a jednak już wczoraj wylądował w Los Angeles. Dlaczego?

Książę Harry wrócił z Wielkiej Brytanii

Super Express donosi, że Harry miał zostać z resztą rodziny przez dłuższy czas. Planowano zorganizować wspólne obchody urodzin Elżbiety II, które wypadają właśnie dziś. Rodzina miała się pogodzić.

Tym bardziej dziwi fakt, że wrócił już wczoraj. Jego samolot wylądował w Los Angeles około 22:30 czasu polskiego, zaś po 1 w nocy trafił już do swojej rezydencji. Dlaczego?

Książę Harry, Elżbieta II. Źródło: Youtube SM Celebrities
Książę Harry, Elżbieta II. Źródło: Youtube SM Celebrities

Można tylko spekulować, jednak prawdopodobnie musiało się coś stać. Myślicie, że książę postanowił wrócić po awanturze? A może raczej chodzi o pandemiczne zasady i obostrzenia?

Póki co żaden z członków rodziny królewskiej nie odniósł się do tej sprawy. Wiadomo jedynie, że królowa spędzi święta sama – bez ukochanego wnuka i bez męża.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ZA DWA MIESIĄCE W ŻYCIE WCHODZI WAŻNY DLA POLSKICH KIEROWCÓW PRZEPIS. TRZEBA MIEĆ SIĘ NA BACZNOŚCI, BO ZA GROZI ZA TO MANDAT. CHODZI O BEZPIECZEŃSTWO

O tym się mówi w Polsce: POLACY MUSZĄ SIĘ MIEĆ NA BACZNOŚCI, JEŚLI NIE PRZESTRZEGAJĄ PEWNEGO PRZEPISU. W TYM PRZYPADKU MOŻE CZEKAĆ WYSOKI MANDAT. MOWA O KLATKACH SCHODOWYCH

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ HARRY ZŁOŻYŁ WIĄŻĄCĄ OBIETNICĘ WBREW WOLI MEGHAN? CZY SZYKUJE SIĘ ZATEM KOLEJNY SKANDAL W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ

Z życia gwiazd: ZABRAKŁO WŚRÓD NAS WOKALISTKI UWIELBIANEGO PRZEZ POLAKÓW ZESPOŁU. PRZY ICH HITACH BAWIONO SIĘ W LATACH DZIEWIĘĆDZIESIĄTYCH. ARTYSTKA MIAŁA 45 LAT