Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej charakterystycznych twórców polskiej sceny muzycznej. Wokalista grupy „Ich Troje” ma za sobą ciężkie chwile. Życie nie oszczędzało muzyka, już w dzieciństwie musiał zmierzyć się z problemami rodzinnymi.

Mimo traumatycznych przeżyć Michał Wiśniewski zrobił dużą karierę w show-biznesie. Charyzmatyczny lider zespołu „Ich Troje” często wprost wyraża własne zdanie i nie przejmuje się opinią innych.

Na co Michał Wiśniewski przetracił swój majątek?

Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej charakterystycznych twórców polskiej sceny muzycznej. Wokalista grupy „Ich Troje” prowadzi bujne życie.

Słynny wokalista od lat pozostaje na topie. W ostatnim czasie powód leży nie tylko w jego osiągnięciach muzycznych.

Michał Wiśniewski/ Youtube Pomponik
Michał Wiśniewski/ Youtube Pomponik

Wiele osób w dalszym ciągu dziwi się, słysząc o kolejnych miłosnych podbojach Wiśniewskiego. Trzeba przyznać, że przyciąga do siebie kobiety.

Michał Wiśniewski uchodzi za bawidamka – jego relacje z kobietami muszą być niezwykle burzliwe. Muzyk nie lubi być sam, dlatego bardzo szybko znajduje nowe partnerki, gdy jego związki się kończą. Wiśniewski ma już piątą żonę.

Wokalista „Ich Troje” zmarnował aż 40 milionów złotych

Michał Wiśniewski nie bierze życia na poważnie i rzadko przejmuje się opinią innych. Stara się żyć tak, jakby jutra miał nie być i w sumie świetnie mu to wychodzi.

W czasach świetności zespołu „Ich Troje” mężczyzna zarabiał miliony, a teraz z tej pokaźnej kwoty została niewielka sumka. Na co Michał Wiśniewski przeznaczył taką sumę?

Michał Wiśniewski / YouTube:  Telewizja Republika
Michał Wiśniewski / YouTube: Telewizja Republika

Okazuje się, że na wszystko i na nic. Muzyk po prostu kupował wszystko, co mu się spodobało. W swoim domu przechowywał aż 3 kilogramy złota, z czego kilogram został mu ukradziony.

Michał Wiśniewski nie żałuje jednak, że przehulał wszystkie pieniądze. W końcu on sam je ciężko zarobił, a teraz miło wspomina tamte beztroskie czasy.

Michał Wiśniewski. Źródło: Youtube Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski. Źródło: Youtube Michał Wiśniewski

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO