Mandaryna zaistniała na polskiej scenie muzycznej na początku lat 2000. Było o niej głośno przede wszystkim za sprawą jej związku z Michałem Wiśniewskim. Łączyły ich nie tylko uczucia, ale także sprawy zawodowe.

To Michałowi Marta Wiśniewska zawdzięczała możliwość zaistnienia na scenie muzycznej. Ich drogi się jednak rozeszły. Para rozstała się prywatnie i scenicznie.

Jako żona popularnego artysty, Mandaryna mogła liczyć na pełne luksusów życie. Cała Polska miała szansę zobaczyć willę Wiśniewskich w programie "Jestem jaki jestem", który pokazywał rodzinne życie wokalisty zespołu Ich Troje.

Teraz Mandaryna żyje skromniej i nie potrzebuje już luksusu. Największym szczęściem są dla niej dzieci - Xavier Michał i Fabienne Marta.

Mandaryna zdradziła, co sądzi o nowym związku Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski jest znany z tego, że w jego życiu nigdy nie brakowało kobiet. Wokalista zespołu "Ich Troje" był już pięciokrotnie żonaty. Związek Michała i Mandaryny zakończył się w 2006 roku. Niedługo potem wokalista pobrał się z Anną Świątczak.

Michał Wiśniewski. Źródło: Youtube Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski. Źródło: Youtube Michał Wiśniewski

Z trzecią partnerką ma dwie córki: Etiennette Annę i Vivienne Viennę. Związek Anny i Michała również nie przetrwał. Czwartą żoną lidera "Ich Troje" była Dominika Tajner, z którą rozwiódł się we wrześniu 2019 roku.

Takich słów nikt się nie spodziewał

Zaledwie kilka miesięcy później Michał Wiśniewski odnalazł kolejną miłość – Pola. Poznał kobietę przez Internet, a zaledwie kilka miesięcy później wzięli ślub.

Michał Wiśniewski/ YouTube @Polsat
Michał Wiśniewski/ YouTube @Polsat

Była żona czerwonogłowego wokalisty, Mandaryna, zdradziła w wywiadzie dla serwisu Plejada, że jej stosunki z Michałem i jego nową żoną są naprawdę dobre. Mało tego, kobieta z całego serca im kibicuje i życzy jak najlepiej.

Tworzą fajny duet i póki są szczęśliwi, to im kibicuję. Urodził się im syn, który jest pięknym słodziakiem

- dodała Mandaryna.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO