2019 rok był dla Jarosława Bieniuka naprawdę ciężki. Były piłkarz reprezentacji Polski miał poważne problemy z prawem. Mężczyzna został oskarżony o gwałt przez swoją znajomą Sylwię Szczepańską, która teraz rozbiła małżeństwo Justyny Gradek i Karola Miśkiewicza.

Sylwia Szczepańska rozbiła małżeństwo znanej celebrytki

Justyna Gradek zrobiła powalającą karierę w modelingu. Piękna kobieta pokazała się publicznie po raz pierwszy w 2011 roku w konkursie na Najpiękniejszą Mamę i Córkę. Wraz ze swoją mamą zajęła drugie miejsce.

Następnie Justyna Gradek została Ring Girl w zwodach MMA – wprowadzała zawodników do ringu oraz nosiła tabliczki zapowiadające następne rundy. Po tym została modelką i rozwijała swoją karierę.

Prawdziwą sławę zyskała dzięki swojemu związkowi ze sławnym projektantem mody Philippem Pleinem. Mężczyzna był w niej zakochany po uszy. Z czasem ich uczucie jednak wygasło, a Justyna Gradek odnalazła szczęście u boku zawodnika MMA, Karola Miśkiewicza.

Nie tylko Jarosław Bieniuk ma przez nią kłopoty

Para zaręczyła się na Bali, a po tym Justyna i Karol wzięli szybki ślub. Okazuje się, że ich uczucie nie trwało jednak zbyt długo.

Kilka dni temu modelka zdradziła, że jej małżeństwo z Karolem Miśkiewiczem dobiega końca. Justyna złożyła już papiery rozwodowe.

Powód jest naprawdę smutny. Jak zdradziła Justyna Gradek na swoim InstaStories, jej mąż zdradził ją z Sylwią Szczepańską. Ta sama kobieta w 2019 roku oskarżyła Jarosława Bieniuka o gwałt.

Szkoda mi całej rodziny Jarosława i jego dzieci (…) Niszczy życie wszystkim

- wyznała smutna Justyna Gradek.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO