Jarosław Bieniuk to były reprezentant Polski w piłkę nożną, a prywatnie były mąż aktorki Anny Przybylskiej, z którą ma troje dzieci: córkę Oliwię oraz synów, Szymona i Jana. Sportowiec po śmierci aktorki musiał zmierzyć się nie tylko z bólem po stracie, ale także z samotnym wychowaniem małych dzieci.

Od czasu śmierci Anny Przybylskiej minęło już kilka lat, a Bieniuk w tym czasie związał się z inną kobietą, Martyną Gliwińską. Media obiegały informacje o ich rozstaniu, a niedługo później plotki głosiły, że spodziewają się dziecka.

Była partnerka Jarosława Bieniuka wybrała się na spacer w wyborowym towarzystwie

Jarosław Bieniuk oraz Martyna Gliwińska doczekali się wspólnego dziecka, jednak nie są już parą. Były piłkarz angażuje się jednak w wychowanie małego Kazika i spędza z nim sporo czasu.

Wiele osób uważa, że Martyna Gliwińska zdecydowanie należy do osób, które swoją popularność i rozgłos w sieci zdobyły dzięki znanemu partnerowi. Po burzliwym związku i rozstaniu celebrytka – zdaniem internautów – robi wszystko, aby zwrócić na siebie uwagę.

Z kim przyjaźni się Martyna Gliwińska?

W ostatnim czasie mogliśmy zobaczyć Martynę Gliwińską spacerującą z synem i dwójką znajomych po nadmorskich uliczkach. Kobieta była w towarzystwie Sandry Kubickiej i byłego partnera Marceliny Zawadzkiej, Tomasza Włodarczyka.

Pod postem, który pojawił się na Pudelku posypała się masa negatywnych komentarzy. Internauci twierdzą, że celebrytka sama poinformowała paparazzi o tym, gdzie obecnie przebywa i na siłę szuka atencji. Myślicie, że jest w tym ziarenko prawdy?

Martyna Gliwińska. Źródło: pudelek.pl
Martyna Gliwińska. Źródło: pudelek.pl
Martyna Gliwińska. Źródło: pudelek.pl

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO