Blanka Lipińska jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim show-biznesie. Nie boi się zachowywać prowokująco, mówić o tematach intymnych i dzielić się każdym szczegółem swojego życia z fanami.

Zdenerwowana Blanka Lipińska żali się fanom

Blanka jest autorką powieści erotycznej „365 dni”. „365 dni” to powieść erotyczna, która stała się w Polsce bestsellerem. Sama autorka, Blanka Lipińska, zdradziła, że popularność, którą przyniosła jej książka, pozwoliła jej na zarobienie zawrotnej kwoty – ponad miliona złotych.

Blanka Lipińska/YouTube @TVN
Blanka Lipińska/YouTube @TVN

Powieść doczekała się nawet ekranizacji i można ją obejrzeć na popularnej platformie Netflix. To jednak nie koniec, Blanka Lipińska zaznaczyła, że wszystkie trzy części powieści doczekają się swoich ekranizacji.

To zaskakujące, co wydarzyło się w życiu celebrytki

Okazuje się, że nie wszyscy docenili twórczość Blanki Lipińskiej. Film „365 dni” został nominowany aż w siedmiu różnych kategoriach do Złotych Malin, czyli anty-nagród rozdawanych za najgorsze filmy.

35-letnia Blanka Lipińska stara się jednak nie przejmować krytykom i uważa, że nawet tego typu „trofeum” rozsławi jej nazwisko.

Blanka Lipińska/Youtube @Superstacja
Blanka Lipińska/Youtube @Superstacja

W ostatnim czasie celebrytka zdenerwowała się również z innego, dość błahego, powodu. Pisarka umieściła na popularnej platformie TikTok nagranie, na którym czyta fragment swojej książki.

TikTok usunął jednak ten film ze względu na zawarte w nim treści seksualne. Oburzona Blanka Lipińska nie mogła w to uwierzyć i podzieliła się tym faktem ze swoimi fanami.

Przeczytałam kawałeczek i było tam słowo wzwód albo erekcja, nie pamiętam (...) TikTok jesteście słabi

- żaliła się Blanka Lipińska na InstaStories.

Blanka Lipińska/ instagram: blanka_lipinska
Blanka Lipińska/ instagram: blanka_lipinska
Blanka Lipińska/ instagram: blanka_lipinska

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO