Hanna Banaszak pojawiła się na dużej scenie po raz pierwszy w 1976 roku na festiwalu w Opolu. Jej niesamowity talent i piękny wygląd zainteresowały publiczność i innych artystów. Gwiazda zrobiła wielką karierę.

Co słychać u Hanny Banaszak?

W 1980 roku Hanna Banaszak rozpoczęła solową karierę. Koncertowała nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Współpracowała ze znanymi nazwiskami takimi jak: Jerzy Wasowski, Jeremi Przybora, Wojciech Młynarski czy Jonasz Kofta.

Hanna Banaszak zachwycała publiczność swoim niesamowitym głosem i pięknym wyglądem. Na scenie wspaniale prezentowała się w pełnym makijażu i obcisłych sukniach.

Hanna Banaszak. Źródło: youtube.com
Hanna Banaszak. Źródło: youtube.com
Hanna Banaszak. Źródło: youtube.com

Na co dzień kobieta stroniła jednak od takich strojów. Wolała wygodne ubrania i brak make-upu. Mimo to wiele kobiet jej zazdrościło i nie darzyło jej zbytnią sympatią.

Często pojawiały się w prasie na jej temat nieprzyjemne plotki. Jak choćby ta, że romansuje z ówczesnym premierem - Mieczysławem Rakowskim. Hanna Banaszak starała się jednak nie przejmować pomówieniami i robiła swoje.

Gwiazda wraca na rynek muzyczny z czymś zupełnie nowym

Z biegiem czasu jej utwory były coraz bardziej dojrzałe. Nie śpiewała już tylko o płomiennym uczucie kobiety i mężczyzny. Chyba każdy pamięta takie utwory jak: "Samba przed rozstaniem”, "Po karnawale”, czy "Wołanie Eurydyki”.

Hanna Banaszak. Źródło: youtube.com
Hanna Banaszak. Źródło: youtube.com
Hanna Banaszak. Źródło: youtube.com

Hanna Banaszak nie skończyła z muzyką. 24 lipca 2020 roku pojawiła się na rynku jej najnowsza płyta. Można na niej znaleźć teksty wybitnych polskich artystów, które zostały oprawione muzyką stworzoną przez piosenkarkę. Na krążku usłyszymy utwory Szymborskiej, Gombrowicza, Brodskiego, czy Różewicza.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO