Anna Kalczyńska już od kilku lat związana jest ze stacją TVN. Obecnie dziennikarka jest jedną z prowadzących poranny program śniadaniowy „Dzień Dobry TVN”. Zanim jednak tam trafiła przeszła długą drogę.

Anna Kalczyńska opowiedziała o pracy w stacji TVN

Anna Kalczyńska przed dwanaście lat związana była ze stacją TVN24, gdzie realizowała materiały w terenie. Jak zdradziła dziennikarka, czasem nie było łatwo.

Do pracy często przynosiła ze sobą szczoteczkę do zębów, bo nigdy nie było wiadomo o której wróci do domu. Praca ta była niezwykle stresująca, jednak dawała kobiecie dużo satysfakcji i radości.

Najbardziej chyba lubiłam dyskusje na kolegium

- wyznała Anna Kalczyńska na swoim Instagramie.

Anna Kalczyńska znalazła w stacji TVN miłość

Anna Kalczyńska nie tylko spełnia się zawodowo w stacji TVN, ale również znalazła tam miłość. Mężem dziennikarki jest Maciej Maciejowski.

Mężczyzna rozpoczął karierę w stacji TVN w 2004 r. . Na samym początku swojej ścieżki zawodowej był menadżerem marketingu stacji TVN24, TVN Style, TVN Trubo i TVN Meteo. Zaledwie dwa lata później otrzymał awans.

Mąż Kalczyńskiej był wówczas Dyrektorem Kanału TVN Turbo oraz project managerem portalu newsowego TVN24.pl. W latach 2008-2011 zajmował się kanałem oraz mediami TVN Warszawa.

Później mąż Anny Kalczyńskiej zajął stanowisko Zastępcy Programowego ds. Kanałów Tematycznych: TVN 7, TVN Style, TVN Turbo oraz iTVN. W październiku 2020 roku mężczyzna zakończył jednak swoją przygodę ze stacją TVN.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO