Program „Rolnik szuka żony” jest produkcją, która nieprzerwanie budzi ogromne emocje. Uczestnicy show poszukują szczęścia w miłości. Niektórym udaje się zbudować trwałe, szczęśliwe związki, inni nie nawiązują bliskich relacji albo nie wytrzymują próby czasu.

W tej ostatniej grupie znaleźli się Adrian oraz Ilona, którzy niedawno ogłosili rozstanie.

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony". Źródło: Youtube Whistleblower News
Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony". Źródło: Youtube Whistleblower News

Po rozstaniu Ilona z „Rolnik szuka żony” ma ważną prośbę do fanów

Super Express zauważa, że niedawno światło dzienne ujrzała wiadomość o rozpadzie związku Adriana oraz Ilony. Byli ulubieńcami widzów i zdawali się być świetnie dobraną parą – jak widać, były to tylko pozory, a relacja nie przetrwała próby, na którą została wystawiona.

Podczas szóstej edycji programu „Rolnik szuka żony”, wyemitowanej dwa lata temu, Adrian Berkowicz i Ilona Kurzeja wydawali się być dla siebie stworzeni. Rolnik od razu zainteresował się kandydatką.

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony/screen Youtube @Rolnik szuka żony TVP
Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony/screen Youtube @Rolnik szuka żony TVP

Polubili wspólne spędzanie czasu, ona zaraziła go miłością do koni. Wszystkie wspólne zdjęcia, które dodawali, pokazywały, jak szczęśliwi są razem. Niestety, zamiast ślubu fani doczekali się… rozstania.

Jako pierwszy smutną nowinę przekazał Adrian. Z klasą wyjaśnił, że nie są już razem, i podziękował byłej partnerce za wszystko. Na koniec życzył jej znalezienia „tej właściwej osoby”.

Ilona także zabrała już głos. Napisała, że jej „Wymarzona Stajnia” zostanie przeniesiona do Wałbrzycha. Przy okazji przeprosiła za to klientów i poprosiła o wyrozumiałość w „tych ciężkich dla niej czasach”.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KONTROWERSYJNY SZCZEGÓŁ W SERIALU „KLAN” PRZYKUŁ UWAGĘ WIDZÓW. CZY FAKTYCZNIE BYŁA TO POLITYCZNA ZAGRYWKA? PRODUCENCI SERIALU DEMENTUJĄ PLOTKI

O tym się mówi w Polsce: CZY JEST SZANSA NA NORMALNE ZORGANIZOWANIE TEGOROCZNYCH KOMUNII ORAZ WESEL? MINISTERSTWO ZDROWIA ROZWIEWA WĄTPLIWOŚCI W TEJ SPRAWIE

O tym się mówi na świecie: NASZA PLANETA KOLEJNY RAZ JEST POWAŻNIE ZAGROŻONA? MAMY POWODY DO NIEPOKOJU? TRZY ASTEROIDY MKNĄ W KIERUNKU ZIEMI. NAUKOWCY USPOKAJAJĄ

Z życia gwiazd: EWA KRAWCZYK WYJAWIŁA, JAK CZUJE SIĘ PO ODEJŚCIU UKOCHANEGO MĘŻA. WDOWA PO KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU PRZEŻYWA OBECNIE BARDZO TRUDNY CZAS