Program „Ślub od pierwszego wejrzenia” zdobył ogromną popularność. Widzowie chętnie siadają przed telewizorami i oglądają perypetie uczestników.

Każdy kolejny odcinek dostarcza sporo rozrywki oraz nowych informacji na temat osób biorących udział w produkcji. Jednak są także takie rzeczy, których widzowie nie dowiedzą się z telewizji.

Tajemnica Izy ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”

Portal WP zauważa, że w piątej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” emitowanej na antenie TVN7 może zabraknąć tej historii. Mowa o czymś, co dotyczy Izy.

Pary zdążyły wziąć już śluby i wyjechać na krótki wypoczynek. Teraz muszą poradzić sobie na co dzień z nowym stanem rzeczy. Momentami już teraz zaczynają się pierwsze schody.

Dobrze radzą sobie Izabela i Kamil, którzy otrzymali wielkie wsparcie od najbliższych. Jest szansa, że dzięki temu uda im się stworzyć trwały związek.

Iza odwiedziła ostatnio „Dzień dobry TVN” i opowiedziała o swoim największym marzeniu. Okazało się, że był nim… skok spadochronowy. Uczestniczka programu dodała, że latem 2017 roku udało jej się spełnić swoje pragnienie – rodzina podarowała jej skok jako prezent urodzinowy.

Jak ujawniła, bardzo lubi adrenalinę. Teraz ma następne marzenie – wybrać się do tunelu aerodynamicznego.

Myślicie, że Kamil dotrzyma jej tempa i chętnie spróbuje czegoś nowego razem z nią?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ZA DWA MIESIĄCE W ŻYCIE WCHODZI WAŻNY DLA POLSKICH KIEROWCÓW PRZEPIS. TRZEBA MIEĆ SIĘ NA BACZNOŚCI, BO ZA GROZI ZA TO MANDAT. CHODZI O BEZPIECZEŃSTWO

O tym się mówi w Polsce: POLACY MUSZĄ SIĘ MIEĆ NA BACZNOŚCI, JEŚLI NIE PRZESTRZEGAJĄ PEWNEGO PRZEPISU. W TYM PRZYPADKU MOŻE CZEKAĆ WYSOKI MANDAT. MOWA O KLATKACH SCHODOWYCH

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ HARRY ZŁOŻYŁ WIĄŻĄCĄ OBIETNICĘ WBREW WOLI MEGHAN? CZY SZYKUJE SIĘ ZATEM KOLEJNY SKANDAL W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ

Z życia gwiazd: ZABRAKŁO WŚRÓD NAS WOKALISTKI UWIELBIANEGO PRZEZ POLAKÓW ZESPOŁU. PRZY ICH HITACH BAWIONO SIĘ W LATACH DZIEWIĘĆDZIESIĄTYCH. ARTYSTKA MIAŁA 45 LAT