Jarosław Kaczyński jest jednym z najbardziej wpływowych polityków w Polsce. Jego postać budzi ogromne emocje. W ostatnim czasie, szczególnie po tym, gdy zapadały kolejne decyzje mocno wpływające na nastroje społeczne, Polacy tłumnie pielgrzymowali pod dom wicepremiera ds. bezpieczeństwa.

Warto przypomnieć, że prezes Prawa i Sprawiedliwości już od lat mieszka na Żoliborzu w Warszawie. Jarosław Kaczyński ma własną willę, która w ostatnim czasie jest mocno chroniona przez policję.

Jarosław Kaczyński. Źródło: Youtube politycznipl
Jarosław Kaczyński. Źródło: Youtube politycznipl

Teraz postanowił pochwalić się czymś, co otrzymał jakiś czas temu. Nagroda znalazła się na parapecie jego okna. Co to takiego?

Jarosław Kaczyński postawił na parapecie nagrodę

Portal Goniec zauważa, że w 2005 Jarosław Kaczyński został „Człowiekiem Roku” tygodnika „Wprost”. Po latach uznał, że chce zaprezentować to wyróżnienie – okładka gazety z jego zdjęciem znalazła się w oknie.

Podczas odbierania nagrody „Człowieka Roku” mówił o tym, że wręczenie mu wyróżnienia jest „aktem odwagi i obiektywizmu” niezależnego od treści tygodnika, w którym często krytykowało się nie tylko obecną partię rządzącą, ale i postać jej prezesa.

Jarosław Kaczyński. Źródło: Youtube Gazeta Polska VD
Jarosław Kaczyński. Źródło: Youtube Gazeta Polska VD

Jarosław Kaczyński musi być bardzo dumny z tamtej statuetki, skoro po latach postanowił przypominać o swoim wyróżnieniu, pokazując czasopismo w oknie. Obok nagrody często wygrzewa się też jego kot. Warto zauważyć, że na parapecie panuje nieład – widocznie zajęty sprawami państwa polityk nie ma czasu posprzątać.

Źródło: goniec.pl
Źródło: goniec.pl

Myślicie, że za kilka lat w podobny sposób zaprezentuje swoją ostatnią nagrodę „Człowieka Roku”?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ZA DWA MIESIĄCE W ŻYCIE WCHODZI WAŻNY DLA POLSKICH KIEROWCÓW PRZEPIS. TRZEBA MIEĆ SIĘ NA BACZNOŚCI, BO ZA GROZI ZA TO MANDAT. CHODZI O BEZPIECZEŃSTWO

O tym się mówi w Polsce: POLACY MUSZĄ SIĘ MIEĆ NA BACZNOŚCI, JEŚLI NIE PRZESTRZEGAJĄ PEWNEGO PRZEPISU. W TYM PRZYPADKU MOŻE CZEKAĆ WYSOKI MANDAT. MOWA O KLATKACH SCHODOWYCH

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ HARRY ZŁOŻYŁ WIĄŻĄCĄ OBIETNICĘ WBREW WOLI MEGHAN? CZY SZYKUJE SIĘ ZATEM KOLEJNY SKANDAL W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ

Z życia gwiazd: ZABRAKŁO WŚRÓD NAS WOKALISTKI UWIELBIANEGO PRZEZ POLAKÓW ZESPOŁU. PRZY ICH HITACH BAWIONO SIĘ W LATACH DZIEWIĘĆDZIESIĄTYCH. ARTYSTKA MIAŁA 45 LAT