Wierni jednej z kaszubskich parafii nie mogli wyjść z szoku. Podczas mszy ksiądz powiedział coś zupełnie absurdalnego. Tego nikt sie nie spodziewal.

Do niecodziennej sytuacji doszło wczoraj w kościele w Hopowie na Kaszubach. Podczas kazania ksiądz powiedział coś absurdalnego. Wierni przecierali oczy ze zdumienia. Chodzi o szczepionki!

Szczepienie Covid-19/ YouTube @WP
Szczepienie Covid-19/ YouTube @WP

Wierni tamtejszej parafii podczas mszy świętej usłyszeli, że nie powinni się szczepić konkretnymi preparatami, bo używanie akurat tych środków jest… grzechem!

Mowa tutaj o sczepionkach firm AstraZeneca i Johnson&Johnson. Dlaczego ksiądz osmielil sie wygłosić takie zdanie? Od kilku dni w Polsce trwa dyskusja na temat wyżej wymienionych szczepionek. Zdaniem Kościoła produkcja tych preparatów jest moralnie wątpliwa. W związku z tym KEP uznaje, że katolicy nie powinni się szczepić wyżej wymienionymi środkami.

Ksiądz, który wczoraj pokusił się o osobliwe ogłoszenie przekazał, że zakazane przez kościół szczepionki AstraZeneca i Johnson&Johnson produkowane są z abortowanych płodów. Dlatego też wszyscy, którzy uważają się za katolików powinni zrezygnować z preparatów AstraZeneca i Johnson&Johnson. Zdaniem duchownego preparaty firm Pfizer i Moderna sa właściwe i nie budzą wątpliwości moralnych.

Co więcej, duchowny uznał, że każdy, kto świadomie zdecyduje sie na przyjecie moralnie wątpliwej szczepionki popełnia poważny grzech a co za tym idzie koniecznie musi się z tego wyspowiadać.

spowiedź, konfesjonał - YouTube
spowiedź, konfesjonał - YouTube

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KATARZYNA DOWBOR NA CO DZIEŃ STARA SIĘ, ABY REMONTOWAĆ DOMY POTRZEBUJĄCYCH POLAKÓW. JAK MIESZKA SAMA GWIAZDA SHOW POLSATU? TE WNĘTRZA ROBIĄ WRAŻENIE

O tym się mówi w Polsce: PORUSZAJĄCE SŁOWA KSIĘDZA, KTÓRY UDZIELA OSTATNIEGO NAMASZCZENIU W SZPITALU TYMCZASOWYM. KAPŁAN WYJAWIŁ TRUDNĄ PRAWDĘ. ŁZY SAME CISNĄ SIĘ DO OCZU

O tym się mówi na świecie: KSIĘŻNA KATE MEDIATOREM MIĘDZY BRAĆMI PO PRZYJEŹDZIE HARRY’EGO DO WIELKIEJ BRYTANII? GEST ŻONY KSIĘCIA MIAŁ WIELKIE ZNACZENIE. BYŁA PILNIE OBSERWOWANA