świecie. Wiele osób uważa, że gwiazda już „odleciała”, jednak ona sama zdaje się mieć inne wnioski.

48-letnia wokalistka, która dała się poznać jako miłośniczka teorii spiskowych oraz naczelna koronasceptyczka, postanowiła teraz zająć się… Lady Gagą. Wdała się także w dyskusję z fanem.

Edyta Górniak o Lady Gadze

Portal Pomponik zauważa, że Edyta Górniak postanowiła pokazać zdjęcie Lady Gagi mające być dowodem na to, że jest ona „służebnicą”, że jej rolą jest służenie samemu diabłu.

Edyta Górniak. Źródło: Youtube The Voice Kids Poland
Edyta Górniak. Źródło: Youtube The Voice Kids Poland

Piosenkarka, która szumnie zapowiadała swoją płytę, już od jakiegoś czasu próbuje „obudzić” społeczeństwo zamiast skupiać się na muzyce. Coraz więcej osób zarzuca jej, że treści, które przekazuje, są szkodliwe społecznie, przyczyniają się do szerzenia dezinformacji.

Mimo to Edyta Górniak zdaje się nie planować zmian i bez ogródek mówi, co myśli – jakiś czas temu przekonywała m.in., że w szpitalach leżą statyści.

18 kwietnia Edyta Górniak pokazała zdjęcie Lady Gagi mające świadczyć o tym, że jej działaniami kieruje sam diabeł. Chodzi o sztuczne paznokcie gwiazdy, które, gdy dłużej się przyjrzymy, wyglądają jak rogi.

„Ulubiony symbol służebnicy. A taka była fajna kiedyś” – podsumowała piosenkarka.

Wtedy jeden z fanów wysłał Edycie Górniak jej własne zdjęcie z podobnym podpisem. Jednak Edyta, która przekonuje, że została zesłana na Ziemię przez Boga, odpisała, zauważając, jaka jest różnica między nią a Lady Gagą.

Źródło: pomponik.pl
Źródło: pomponik.pl

„Ja nie piję krwi niemowląt” – oznajmiła.

Myślicie, że przyjdzie taki czas, w którym Edyta Górniak przyzna, że jej zachowanie przez ostatni czas było eksperymentem społecznym?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KATARZYNA DOWBOR NA CO DZIEŃ STARA SIĘ, ABY REMONTOWAĆ DOMY POTRZEBUJĄCYCH POLAKÓW. JAK MIESZKA SAMA GWIAZDA SHOW POLSATU? TE WNĘTRZA ROBIĄ WRAŻENIE

O tym się mówi w Polsce: PORUSZAJĄCE SŁOWA KSIĘDZA, KTÓRY UDZIELA OSTATNIEGO NAMASZCZENIU W SZPITALU TYMCZASOWYM. KAPŁAN WYJAWIŁ TRUDNĄ PRAWDĘ. ŁZY SAME CISNĄ SIĘ DO OCZU

O tym się mówi na świecie: KSIĘŻNA KATE MEDIATOREM MIĘDZY BRAĆMI PO PRZYJEŹDZIE HARRY’EGO DO WIELKIEJ BRYTANII? GEST ŻONY KSIĘCIA MIAŁ WIELKIE ZNACZENIE. BYŁA PILNIE OBSERWOWANA

Z życia gwiazd: PAMIĘTACIE HENIA Z SERIALU „PAMIĘTNIKI Z WAKACJI”? ODTWÓRCY TEJ ROLI OD DAWNA NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS. MIEJSCE SPOCZYNKU MĘŻCZYZNY PORUSZA DO GŁĘBI