Mikołaj Roznerski to jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Mężczyzna ma na swoim koncie sporo ról filmowych oraz serialowych, wciela się m.in. w Marcina w produkcji „M jak miłość”.

Choć wydawać by się mogło, że jego życie jest usłane różami – ma piękną narzeczoną, Adrianę Kalską, i dobrą pracę, dzięki której zarabia nawet w tych trudnych czasach – on także boryka się ze sporymi problemami.

Mikołaj Roznerski wpadł w furię

Super Express zauważył, że na Instagramie Roznerskiego znalazł się filmik, w którym wyjaśnił, o co chodziło. Okazuje się, że był tak wściekły, że aż zabrakło mu oddechu.

Aktor opowiedział setkom tysięcy swoich fanów, na co tak bardzo się denerwował. Tłumaczył, że nie powinien ulegać tak silnym emocjom, jednak tym razem nie wytrzymał. Wszystko przez oszustwo.

Mikołaj Roznerski dowiedział się, że „jakiś frajer” się pod niego podszywa. Jak się okazuje, oszust pisze do fanów aktora i prosi, żeby podawali mu swoje dane.

Aktor tłumaczył fanom, żeby nie wierzyli w takie przypadki i zauważył, że takich podszywających się „frajerów” powinno się od razu blokować. Dodał, że jego konto jest jedynym oficjalnym i przestrzegał przed tym, że „nie brakuje czubów na tym świecie”.

Podziękował także fanom – to od nich dowiedział się, że występuje tego typu problem.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KATARZYNA DOWBOR NA CO DZIEŃ STARA SIĘ, ABY REMONTOWAĆ DOMY POTRZEBUJĄCYCH POLAKÓW. JAK MIESZKA SAMA GWIAZDA SHOW POLSATU? TE WNĘTRZA ROBIĄ WRAŻENIE

O tym się mówi w Polsce: PORUSZAJĄCE SŁOWA KSIĘDZA, KTÓRY UDZIELA OSTATNIEGO NAMASZCZENIU W SZPITALU TYMCZASOWYM. KAPŁAN WYJAWIŁ TRUDNĄ PRAWDĘ. ŁZY SAME CISNĄ SIĘ DO OCZU

O tym się mówi na świecie: KSIĘŻNA KATE MEDIATOREM MIĘDZY BRAĆMI PO PRZYJEŹDZIE HARRY’EGO DO WIELKIEJ BRYTANII? GEST ŻONY KSIĘCIA MIAŁ WIELKIE ZNACZENIE. BYŁA PILNIE OBSERWOWANA

Z życia gwiazd: PAMIĘTACIE HENIA Z SERIALU „PAMIĘTNIKI Z WAKACJI”? ODTWÓRCY TEJ ROLI OD DAWNA NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS. MIEJSCE SPOCZYNKU MĘŻCZYZNY PORUSZA DO GŁĘBI