Apoloniusz Tajner to znany działacz sportowy i trener. Od 2006 roku pełni funkcję prezesa Polskiego Związku Narciarskiego.

Apoloniusz Tajner opowiedział o swojej wielkiej przemianie

Ostatnio jednak, w mediach zrobiło się głośno, nie za sprawą sportowych poczynań Tajnera, a o jego związku z 29-letnią Izabelą Podolec. Para jakiś czas temu się pobrała oraz doczekała się syna.

Takie wiadomości wywołały w sieci burzę. Internauci krytykowali związek 65-latka z dużo młodszą kobietą. Ponadto, samej krytyki doświadczała Izabela. Mimo upływu czasu, para wciąż słyszy wiele negatywnych komentarzy.

Izabela i Apoloniusz nie przejmują się jednak zaczepnymi komentarzami i są razem bardzo szczęśliwi. W końcu miłość nie pyta o wiek.

To nieprawdopodobne, jakie uczucia mu towarzyszyły

Apoloniusz Tajner przeszedł również dość dużą metamorfozę. Wiele osób uważa, że to miłość wpłynęła na zmianę jego wyglądu.

Mężczyzna zrzucił kilka kilogramów, zmienił styl ubierania się i… zgolił wąsy. Jak zdradził, to była jedynie jego decyzja.

Fani Tajnera byli jednak zaskoczeni tą zmianą. W końcu jego twarz z wąsami była bardzo charakterystyczna i rozpoznawalna.

Apoloniusz Tajner/źródło: YouTube
Apoloniusz Tajner/źródło: YouTube

Apoloniusz Tajner zauważył, że wiele znanych osób zgoliło wąsy i dzięki temu wyglądają obecnie znacznie korzystniej. Dlatego postanowił również podjąć ten krok i kompletnie nie żałuje tej decyzji.

Ja też to zrobiłem i jestem bardzo zadowolony

- wyznał zadowolony Apoloniusz Tajner.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO