Jarosław Gowin od kilkunastu lat jest obecny w świecie politycznym. Mężczyzna jest liderem Porozumienia oraz koalicjantem PiS.

Każdy dobrze zna jego polityczne poczynania. Mało jednak mówi się o jego życiu prywatnym. W ostatnim czasie żona Gowina, Anna, postanowiła zdradzić jednak kilka szczegółów.

To nieprawdopodobne, jak poznał się Jarosław Gowin ze swoją żoną

Jarosław i Anna pochodzą z Jasła i uczęszczali do tej samej szkoły, jednak to nie tam zetknęły się ich drogi. Okazuje się, że para poznała się dopiero w okresie studiów.

Anna studiowała w Poznaniu, a Jarosław w Krakowie. Ojciec kobiety poznał ich ze sobą i od tamtej pory byli niemal nierozłączni. Często odwiedzali się w swoich akademikach i próbowali spędzać ze sobą każdą wolną chwilę.

Jarosław Gowin/YouTube @TVP Info
Jarosław Gowin/YouTube @TVP Info

Na ostatnim roku studiów byli już po ślubie i wspólnie wspierali się w pisaniu swoich prac magisterskich.

Historia Gowinów jest jak z romantycznego filmu

Wiele osób uważało, że ich związek nie przetrwa. W końcu Kraków i Poznań dzielą setki kilometrów. Ich uczucie było jednak silniejsze.

Anna Gowin zdradziła również tajemniczą przepowiednię, którą wypowiedział przyjaciel Jarosława przed ich ślubem. Okazuje się, że mężczyzna wywróżył politykowi trójkę dzieci.

Jarosław Gowin/YouTube @Wprost
Jarosław Gowin/YouTube @Wprost

Przepowiednia okazała się być prawdziwa. Jarosław i Anna Gowinowie mają dwóch synów i córkę – Ziemowita, Weronikę oraz Zbigniewa.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO