W polskim show biznesie często dochodzi do zgrzytów i kłótni. Wiele gwiazd publicznie pierze swoje brudy i wprost mówi o narastającym konflikcie. Oto absurdalne sytuacje gwiazd.

Kłótnia Joanny Krupy i Karoliny Pisarek

Joanna Krupa wyznała publicznie, że Karolina Pisarek często wywyższała się na planie „Top model”. Konflikt gwiazd zaostrzył fakt, że Karolina współpracuje z byłą menadżerką Joanny Krupy. Pisarek zarzuciła Krupie, że ta pierze publicznie brudy i prosiła ją o spokój.

Joanna Krupa / YouTube: tvnpl
Joanna Krupa / YouTube: tvnpl
Joanna Krupa / YouTube: tvnpl

Sprzeczka Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek – Majdan

Jakiś czas temu Kinga Rusin skrytykowała Małgorzatę Rozenek-Majdan. Dziennikarce nie spodobał się fakt, że Małgosia została ambasadorką marki AVON, gdzie produkty są testowane na zwierzętach. Rozenek odpowiedziała Rusin i zaatakowała jej markę Pat&Rub.

Małgorzata Rozenek-Majdan, Kinga Rusin. Źródło: fakt.pl
Małgorzata Rozenek-Majdan, Kinga Rusin. Źródło: fakt.pl

Joanna Opozda i Julia Wieniawa

We wakacje 2020 roku Julia Wieniawa półżartem zarzuciła Opozdzie, że ta odgapiła od niej kreację z piórami. Te słowa najwidoczniej tak zabolały Opozdę, że ta postanowiła zareagować. Aktorka w odpowiedzi wytknęła Wieniawie brak wyższego wykształcenia, które mogłoby zagwarantować jej możliwość nazywania siebie „aktorką”.

Antek Królikowski i Joanna Opozda / YouTube:  Plotki Rozrywka
Antek Królikowski i Joanna Opozda / YouTube: Plotki Rozrywka

Martyniukowie i była żona Daniela, Ewelina Golczyńska

Każdy chyba zdążył zauważyć, że syn Zenka Martyniuka uwielbia być w centrum skandali. Nie raz sam je wywoływał swoim kontrowersyjnym zachowaniem. Jakić czas temu głośno było o nieudanym małżeństwie syna gwiazdora disco-polo. Daniel i Ewelina publicznie prali swoje brudy i zarzucali wzajemnie wiele rzeczy. Danuta Martyniuk niejednokrotnie broniła jedynego syna i publicznie przyznała, że Ewelinie zależało jedynie na pokaźnym majątku rodziny Martyniuków.

Daniel Martyniuk z żoną. Źródło: youtube.com
Daniel Martyniuk z żoną. Źródło: youtube.com
Daniel Martyniuk z żoną. Źródło: youtube.com

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO