Najnowsza fotka opublikowana w mediach społecznościowych Małgorzaty Rozenek – Majdan robi w sieci szał. Celebrytka nakłania swoich fanów do aktywności fizycznej w domu. Internauci poczuli ogromną dawkę motywacji! Co takiego powiedziała?

Jak powszechnie wiadomo, trwająca od ponad roku pandemia szybko rozprzestrzeniającego się koronawirusa, a także liczne obostrzenia, jak zamknięcie siłowni czy innych obiektów sportowych sprawiły, że wiele osób czynnie uprawiających sport bądź dopiero zamierzających zacząć utkwiła w “martwym punkcie”. W szczególności mowa o osobach mieszkających w mieście, które nie mają nawet możliwości wyjścia na jogging czy rower.

Perfekcyjna Pani Domu radzi, jak motywować się do domowych ćwiczeń.

Fani poczuli motywację!

Małgorzata Rozenek – Majdan opublikowała ostatnio fotkę w stroju sportowym, pod którym zamieściła opis zachęcający do ćwiczeń w domu. Podkreśliła, że nie wolno długo się zastanawiać i szukać wymówek, tylko ćwiczyć!

- W takie dni, jak ten, nie zastanawiam się, czy mi się chce, czy nie (wiadomo, że się nie chce), tylko działam. Trening to tylko godzina, jakoś się przemęczysz, a pozostałe 23 godziny jesteś z siebie dumna, bo się nie poddałaś. To poczucie dumy z siebie jest przyjemniejsze niż chwilowy dyskomfort związany z treningiem. (...) - napisała Małgorzata Rozenek.