Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej charakterystycznych twórców polskiej sceny muzycznej. Wokalista grupy „Ich Troje” ma za sobą ciężkie chwile. Życie nie oszczędzało muzyka, już w dzieciństwie musiał zmierzyć się z problemami rodzinnymi.

Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie swojej mamy

Mimo traumatycznych przeżyć Michał Wiśniewski zrobił dużą karierę w show-biznesie. Charyzmatyczny lider zespołu „Ich Troje” często wprost wyraża własne zdanie i nie przejmuje się opinią innych.

Michał Wiśniewski chętnie dzieli się ze swoimi fanami prywatnym życiem. Często publikuje rodzinne fotografie i zdradza swoje sekrety.

Michał Wiśniewski/ Youtube Pomponik
Michał Wiśniewski/ Youtube Pomponik

Jakiś czas temu Wiśniewski opublikował w sieci zdjęcie swojej mamy z nowym partnerem. Grażyna Wiśniewska znalazła nową miłość.

Miłość nie zna granic, szczególnie wieku

Na zdjęciu widać mamę Michała Wiśniewskiego wtuloną w nowego ukochanego. Para siedzi przy ognisku i towarzyszy im uroczy pies.

Pod zdjęciem Michał wiśniewski zamieścił wzruszający wpis, z którego wynika, że jego mama jest obecnie naprawdę szczęśliwa. Dzięki miłości promienieje i ma bliską sercu osobę.

Okazuje się, że nawet w wieku 67 lat można zleźć prawdziwą miłość i rozpocząć nowy etap.

Miłość nie zna granic, szczególnie wieku

- podsumował Michał Wiśniewski.

Zakochanym wystarczy życzyć dużo szczęścia i przede wszystkim wytrwałości.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO