Przed kilkoma dniami wszystkie polskie media obiegła druzgocąca informacja o śmierci Krzysztofa Krawczyka. Wokalista zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Miał 74 lata.

Warto przypomnieć, że jakiś czas temu artysta zaraził się koronawirusem. Niestety, nawet szczepienie nie uchroniło go przed chorobą. Choć wyszedł już nawet ze szpitala, kilka dni później nagle zaczął słabnąć i zmarł.

Jak będzie wyglądać miejsce spoczynku Krzysztofa Krawczyka?

Najbliżsi Krawczyka oraz jego fani pogrążyli się w żałobie. Wszyscy wyczekiwali na informacje, co dokładnie stało się artyście, a także wieści o jego ostatnim pożegnaniu.

Na temat wokalisty zaczęło wypowiadać się w mediach coraz więcej osób, nie tylko najbliższych, ale m.in. innych sław.

Ewa i Krzysztof Krawczyk / YouTube: 79wiosna
Ewa i Krzysztof Krawczyk / YouTube: 79wiosna
Ewa i Krzysztof Krawczyk / YouTube: 79wiosna

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka miał charakter państwowy. Jednak ze względu na pandemię w uroczystej mszy świętej wzięli udział jedynie zaproszeni goście. Nie zabrakło najbliższej rodziny Krzysztofa Krawczyka oraz jego przyjaciół.

Żona muzyka zdradziła szczegóły

Wiele osób zastanawia się obecnie jak będzie wyglądać nagrobek Krzysztofa Krawczyka. Okazuje się, że żona artysty ma kilka pomysłów.

Ewa Krawczyk chciałaby by na nagrobku umieszczono postać Krzysztofa z mikrofonem lub jego popiersie. Manager artysty oraz jego żona mają kontakt z zawodowymi plastykami.

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka / YouTube: Onet News
Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka / YouTube: Onet News

Mało tego, rodzina Krzysztofa Krawczyka podejmie wszelką pomoc. Manager zdradził, że bliscy szukają obecnie odpowiednich osób do pomocy w budowie pamiętnego pomnika.

Manager Krzysztofa Krawczyka zdradziła również, że do rodziny muzyka zgłosiło się wielu przyjaciół i fanów muzyka, którzy są gotowi na sfinansowanie nagrobka.

Ten wielki gest bardzo zaskoczyła żonę muzyka, która stwierdziła, że Krzysztof Krawczyk na pewno cieszy się w niebie.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO