Kuba Wojewódzki jest dziennikarzem i showmanem znanym z ciętego języka. Bez ogródek komentuje otaczającą rzeczywistość. Nie mógł się powstrzymać także przed tym komentarzem.

Choć swego czasu Kuba Wojewódzki oraz Tomasz Kammel byli uznawani nie tylko za kolegów z branży, ale także prywatnie dobrych znajomych, te czasy najprawdopodobniej się skończyły. Tak przynajmniej sugeruje wypowiedź samozwańczego króla TVN-u.

Kuba Wojewódzki w mocnych słowach o Tomaszu Kammelu

Portal JastrząbPost zauważa, że Kuba Wojewódzki swoją karierę telewizyjną zaczął w… Telewizji Polskiej. Choć zapewne nie każdy pamięta z niej showmana, to tam dano mu szansę, którą wykorzystał. Dziś pracuje dla TVN-u i choć wyniki oglądalności jego programu są niższe niż kiedyś, to format wciąż ma swoich fanów.

W ostatnim odcinku programu, którego jest prowadzącym, Kuba Wojewódzki gościł członków Ekipy Friza oraz Natalię Szroeder. Na początku, zanim jego goście zasiedli na kanapie, showman zwrócił się do widzów.

Drwiąco opowiedział o swoim „byłym koledze z TVP” i powitał „cud życia w pierwszym rzędzie”, a następnie dodał, że jest to telewizja „demokratyczna, amerykańska” i ogłosił, że wita „cud życia we wszystkich rzędach".

Ostro oznajmił, że był przekonany, iż „tylko poród może być pośladkowy”, jednak teraz już wie, „że powitanie także”. Nazwał przy okazji TVP „zarazą”.

Cóż, można chyba oficjalnie powiedzieć, że jego znajomość z Tomaszem Kammelem to przeszłość.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CZĘŚĆ ZASAD NOWEGO PROGRAMU RZĄDU, CZYLI NOWY ŁAD WYSZŁY NA JAW! CZY 500 PLUS PRZEJDZIE DO HISTORII? WIADOMO, CO BĘDZIE ZE ŚWIADCZENIEM

O tym się mówi w Polsce: OPŁATA ZA CHRZEST TO NIE ZAWSZE „CO ŁASKA”. W WIELU PARAFIACH W POLSCE KSIĘŻA USTALILI CENNIKI. CO NA TO PAPIEŻ? MOWA NAWET O 500 ZŁOTYCH

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ FILIP WYRAZIŁ NIETYPOWĄ OPINIĘ NA TEMAT NADNATURALNYCH ZJAWISK. CZY MĄŻ ELŻBIETY II WIERZYŁ W REINKARNACJĘ? MIAŁ PRZEWIDZIEĆ PRZYSZŁOŚĆ

Z życia gwiazd: POTĘŻNA WPADKA MAGDY GESSLER MOGŁA ZAKOŃCZYĆ SIĘ WIELKĄ KOMPROMITACJĄ I TO NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ! CO ZROBIŁA GWIAZDA TVN? URATOWAŁ JĄ KELNER