Michał Wiśniewski to muzyk, który znany jest już nie tylko z bycia liderem popularnego niegdyś zespołu Ich Troje. Fani doskonale pamiętają go również z licznych małżeństw i skandali z jego udziałem.

Niegdyś każdy krok, a nawet wizytę w toalecie wokalisty można było obejrzeć w programie „Jestem jaki jestem”. Dziś 48-letni Michał nieco lepiej chroni swojej prywatności, jednak dalej z chęcią pokazuje własne dzieci.

Dzieci Michała Wiśniewskiego zdecydowały się na zaskakujący krok

Michał Wiśniewski ma już piątą żonę, a także czworo dzieci z poprzednich związków. Muzyk bardzo kocha swoje pociechy i choć czeka już na piątego potomka, wciąż poświęca wiele uwagi swoim starszym dzieciom.

Michał Wiśniewski ma piątkę dzieci – 18-letniego Xaviera i 17-letnią Fabienne z małżeństwa z Mandaryną oraz 14-letnią Etiennette i 12-letnią Vivienne ze związku z Anną Świątczak oraz syna Falco Amadeus, który urodzi się kilka tygodni temu.

Sławny tata jest z nich dumny

W ostatnim czasie Michał Wiśniewski opublikował post, w którym zdradził, że jest niezmiernie dumny ze swoich dzieci. Okazuje się, że Xavier i Fabienne zdecydowali się na siostrzano-braterski tatuaż.

Obydwoje umieścili na swoich ciałach symbol wskazujący, że zawsze mogą na siebie liczyć.

Rodzinny Michał Wiśniewski jakiś czas temu pokazał również, że jego pozostałe pociechy ze związku z Anią są bardzo rozśpiewane. Wokalista Ich Troje pokazał nagranie, na którym nastolatkowie wykonują piosenkę Eweliny Lisowskiej.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO