Klaudia Halejcio to aktorka, którą widzowie mogą znać m.in. z roli Andżeliki w „Złotopolskich”, a także Julii w „Na Wspólnej”. Jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie chętnie pokazuje swoje stylizacje, czy makijaże.

Fani gwiazdy chętnie biorą z niej przykład – ma naprawdę dobry gust, a to, co pokazuje w mediach społecznościowych, staje się dla nich inspiracją. Lubi pokazywać nowe miejsca, które odwiedza, fragmenty swojego życia osobistego oraz zawodowego.

Klaudia Halejcio zaskoczyła swoich fanów

W ostatnim czasie aktorka przekazała fanom szczęśliwą nowinę. Okazuje się, że spodziewa się dziecka. Wraz ze swoim partnerem, Oskarem, przygotowują się na totalną rewolucję w ich życiu.

Para jest bardzo szczęśliwa i już nie może doczekać się przyjścia na świat ich pierwszej pociechy. W jednym z instagramowych wpisów Klaudia Halejcio zdradziła, że oczekują córeczki.

Takiej zmiany fani aktorki się nie spodziewali

Widać, że ciąża służy Klaudii Halejcio. W ostatnim czasie aktorka dodała na Instagrama zdjęcie, które zrobiło furorę.

Figura aktorki w 30. tygodniu ciąży wygląda zachwycająco! Klaudia Halejcio zapozowała półnago z pięknym różowym bukietem kwiatów.

Ponadto Klaudia Halejcio pochwaliła się także swoją metamorfozą. Mieszkanie aktorki odwiedziła stylistka fryzur, która kompletnie zmieniła wygląd gwiazdy.

Klaudia skróciła swoje włosy do ramion i zrezygnowała z jasnych refleksów. Jak Wam się podoba?

Klaudia Halejcio. Źródło: instagram.com
Klaudia Halejcio. Źródło: instagram.com
Klaudia Halejcio. Źródło: instagram.com

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO