Beata Kozidrak jest niekwestionowaną gwiazdą. Kobieta zasłynęła jako charyzmatyczna wokalistka zespołu "Bajm". Gwiazda niezmiennie od lat gości w polskim show-biznesie, a fanów jej muzyki nie brakuje nawet wśród najmłodszego pokolenia.

To nieprawdopodobne, czym zajmuje się córka Beaty Kozidrak

Prywatnie Beata Kozidrak jest mamą dwóch córek – Katarzyny i Agaty. Starsza z nich poszła w ślady mamy i również zajmuje się śpiewem. Katarzyna występuje w chórkach i dzięki temu spędza dużo czasu ze sławną mamą.

Beata Kozidrak bardzo dba o relacje z córkami i stara się, by mieć z nimi stały kontakt. Okazuje się, że zainteresowania dziewcząt mogą w tym pomóc.

Młodsza z córek również dołączyła do chórków i czerpie radość ze śpiewu. To jednak nie wszystko, Agata pracuje nad własną marką modową. Dziewczyna jest projektantką i stworzyła własny sklep odzieżowy w Lublinie.

Znana piosenkarka ma powody do dumy

Ponadto Agata sprzedaje również swoją kolekcję na Internecie. Dziewczyna często przygotowuje również sceniczne kreacje dla swojej sławnej mamy.

Zdaniem Beaty Kozidrak jej młodsza córka ma wyczucie stylu i kobieta zawsze fantastycznie się czuje w przygotowanych przez Agatę strojach.

To jednak nie koniec, Agata dostała awans w ekipie jej mamy. Teraz świetnie odnajduje się również w roli dyrektora artystycznego.

Wiele osób uważa, że niebawem dziewczyna zostanie również menadżerką sławnej mamy. Podobno potrafi negocjować stawki za występy i reklamy lepiej niż ktokolwiek inny.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO