Dla nikogo nie było tajemnicą, że Krzysztof Krawczyk zmagał się z wieloma chorobami. Jednak jego nagła śmierć poruszyła niemal wszystkich Polaków. W żałobie pogrążyła się żona piosenkarza, Ewa Krawczyk i inne bliskie mu osoby.

Gwiazda serialu „Świat według Kiepskich” żegna Krzysztofa Krawczyka

Śmierć Krzysztofa Krawczyka wstrząsnęła całą Polską. Wybitny muzyk był człowiekiem o wielkim sercu i pięknym głosie.

W uroczystości pogrzebowej Krzysztofa Krawczyka, ze względu na obowiązujące restrykcje, nie wzięło udziału dużo osób. Na mszy pojawili się jedynie zaproszeni goście.

Ostatnie pożegnanie Krzysztofa Krawczyka/ screen youtube
Ostatnie pożegnanie Krzysztofa Krawczyka/ screen youtube
Ostatnie pożegnanie Krzysztofa Krawczyka/ screen youtube

Restrykcje nie powstrzymały jednak pozostałych osób, którym Krzysztof Krawczyk był bardzo bliski. Przed świątynią zebrała się masa ludzi ceniących osobowość i twórczość muzyka.

Jej słowa były wzruszające

Wiele znanych osobistości złożyła kondolencje rodzinie Krzysztofa Krawczyka za pomocą mediów społecznościowych. Wśród nich był między innymi prezydent Andrzej Duda, czy wiele znanych aktorów i muzyków.

Wśród licznych kondolencji możemy również znaleźć wyjątkowy wpis gwiazdy „Świata według Kiepskich”, Joanny Kurowskiej.

Krzysztof Krawczyk/Youtube @Krzysztof Krawczyk
Krzysztof Krawczyk/Youtube @Krzysztof Krawczyk

Kobieta umieściła na Instagramie obszerny wpis, w którym zdradziła, jaką osobą był Krzysztof Krawczyk. Zmarły muzyk był osobą o wielkim sercu. Zawsze służył pomocą i był bardzo religijny.

Joanna Kurowska przypomniała również, że kiedyś Krzysztof Krawczyk zagrał samego siebie w serialu „Świat według Kiepskich”. Okazuje się, że na plan serialu nie przyszedł z pustymi rękami.

Przyniósł nam szampana, którego wartość przekraczała moją dniówkę

- napisała Joanna Kurowska.

Cały wpis możecie przeczytać poniżej pod instagramowym postem Joanny Kurowskiej.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO