Przed Wielkanocą Krzysztof Krawczyk zmagał się z COVID-19. Przed samymi świętami muzyk wrócił jednak do domu, gdzie powoli dochodził do zdrowia. Nic nie zapowiadało najgorszego.

Choć dla nikogo nie było tajemnicą, że artysta zmagał się z wieloma chorobami to jednak jego nagła śmierć poruszyła niemal wszystkich Polaków. W żałobie pogrążyła się żona piosenkarza, Ewa Krawczyk i inne bliskie mu osoby.

Trwa ostatnie pożegnanie Krzysztofa Krawczyka

Śmierć Krzysztofa Krawczyka wstrząsnęła całą Polską. Wybitny muzyk był człowiekiem o wielkim sercu i pięknym głosie.

W uroczystości pogrzebowej Krzysztofa Krawczyka, ze względu na obowiązujące restrykcje, nie wzięło udziału dużo osób. Na mszy pojawili się jedynie najbliżsi.

Krzysztof Krawczyk/Youtube @Polsatnews
Krzysztof Krawczyk/Youtube @Polsatnews

Przy trumnie artysty pojawił się wyjątkowy wieniec od premiera Mateusza Morawieckiego, a przed mszą sprawowana byłą warta honorowa. Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka ma bowiem charakter państwowy.

Kto pojawił się na wyjątkowej uroczystości?

Obecność wojskowych wzruszyła wiele osób. Podczas uroczystości fragmenty Pisma Świętego przeczytał sam Daniel Olbrychski.

Poruszające wypowiedzi kapłanów sprawiły, że w oczach bliskich Krzysztofa Krawczyka pojawiły się łzy.

Chciałoby się wykrzyczeć z rozpaczy jego słowa: jak minął dzień, jak minął dzień dzisiejszy? Mówimy: żegnaj dniu

- powiedział jeden z duchownych odprawiających mszę świętą.

Restrykcje nie powstrzymały osób, którym Krzysztof Krawczyk był bardzo bliski. Przed świątynią zebrała się masa ludzi ceniących osobowość i twórczość muzyka.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO