Śmierć Krzysztofa Krawczyka wstrząsnęła całą Polską. Wybitny muzyk był człowiekiem o wielkim sercu i pięknym głosie.

Najbliżsi pożeganali Krzysztofa Krawczyka

Choć dla nikogo nie było tajemnicą, że artysta zmagał się z wieloma chorobami to jednak jego nagła śmierć poruszyła niemal wszystkich Polaków. W żałobie pogrążyła się żona piosenkarza, Ewa Krawczyk i inne bliskie mu osoby.

W uroczystości pogrzebowej Krzysztofa Krawczyka, ze względu na obowiązujące restrykcje, nie wzięło udziału dużo osób. Na mszy pojawili się jedynie zaproszeni goście.

Krzysztof Krawczyk/Youtube @Krzysztof Krawczyk
Krzysztof Krawczyk/Youtube @Krzysztof Krawczyk

Restrykcje nie powstrzymały pozostałych osób, którym Krzysztof Krawczyk był bardzo bliski. Przed świątynią zebrała się masa ludzi ceniących osobowość i twórczość muzyka.

Krzysztof Krawczyk dużo zawdzięczał dyrektor programowej Polsatu, Ninie Terentiew

Krzysztof Krawczyk miał przyjaciół, którym wiele zawdzięczał. Jedną z takich osób jest Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu.

Okazuje się, że Krzysztofowi Krawczykowi było bardzo ciężko podczas pobytu w Ameryce. Przypomnijmy, że muzyk spędził tam kilka lat i skupił się na rozwoju swojej kariery.

Nina Terentiew dowiedziała się od wspólnych znajomych, że Krzysztof Krawczyk nie może już wytrzymać w Stanach i bardzo chciałby wrócić do Polski. Wtedy kobieta doradziła mu, że powinien wrócić do Polski i tutaj rozwijać swoją muzyczną karierę.

Krzyś bardzo często przypominał mi tę rozmowę, mówiąc, że zadecydowała ona o zmianie jego drogi

- dodała Nina Terentiew.

Powrót do Polski był strzałem w dziesiątkę. Publika przywitała Krzysztofa Krawczyka owacjami na stojąco, a mężczyzna czuł, że wrócił do domu.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO