Kuba Wojewódzki już od lat udziela się w mediach, a jego działalność przyniosła mu równie wielu fanów, jak i wrogów. Showman znany jest ze swojego ciętego języka, od lat pracuje nad własnym formatem, współpracuje również z radiem.

Trzeba przyznać, że jego programy oraz sylwetka showmana rzeczywiście przyciągają kolejnych zaciekawionych widzów.

Kuba Wojewódzki pochwalił się wnętrzami swojego luksusowego apartamentu

Kuba Wojewódzki wie, jak sprawić, by było o nim głośno. Kochający luksus dziennikarz, podsyca kolejne plotki na jego temat, co bardzo dobrze mu się udaje – gdy udostępni niejednoznaczne zdjęcie lub nagranie albo opublikuje kilka zdań, które zaciekawią jego fanów, media wspominają o nim przez kilka tygodni.

W ostatnim czasie gwiazdor TVN-u opublikował na Instagramie zdjęcia swojego luksusowego apartamentu w Warszawie. Trzeba przyznać, że te widoki zrobiły ogromne wrażenie na fanach gwiazdora.

Przestronny salon robi ogromne wrażenie

Duży i przestronny salon jest idealnym miejscem wypoczynku. W urządzaniu swojego gniazdka Kuba Wojewódzki postawił na kolory ziemi. Możemy zobaczyć, że króluje u niego brąz i beż.

Uwagę zwraca ogromny żyrandol w salonie gwiazdora. Trzeba przyznać, że wygląda zachwycająco.

Kuchnia Kuby Wojewódzkiego jest prosta i elegancka. Gwiazdor wymyślił nawet, co zrobić, by utrzymać ją cały czas w czystości. Po prostu nie należy zrezygnować z gotowania.

Gwiazdor TVN-u ma również biblioteczkę, w której znajduje się duża ilość książek.

Łazienka Kuby Wojewódzkiego jest również urządzona w prostym i eleganckim stylu. Fani nie dopatrzyli się tam niczego nadzwyczajnego.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO