Małgosia Rozenek-Majdan często publikuje rodzinne zdjęcia i dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. W ostatnim czasie kobieta zaznała życie bez luksusów.

Niespotykany widok Małgorzaty Rozenek Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan słynie z chętnego dzielenia się szczegółami swojego prywatnego życia. Kobieta w czerwcu 2020 roku powitała na świecie swojego trzeciego syna, Henia.

Małgosia Rozenek-Majdan postanowiła jednak zrezygnować z urlopu macierzyńskiego, stając się jedną z najbardziej aktywnych gwiazd. Mama małego Henia brała udział w kampaniach reklamowych, wystąpiła w filmie, a nawet wypuściła linię samodzielnie zaprojektowanych czapek.

Radek Majdan Youtube
Radek Majdan Youtube

Małgosia jest również aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie umieszcza rodzinne zdjęcia w sieci, czy odpowiada na kontrowersyjne tematy.

W ostatnim czasie gwiazda TVN-u wypowiedziała się nawet na temat szczepień. Małgosia Rozenek - Majdan zdradziła fanom, że razem z mężem chciałaby się jak najszybciej zaszczepić.

Fanom gwiazdy trudno było w to uwierzyć

W ostatnim czasie Majdanowie sprzedali jeden ze swoich samochodów, dlatego muszą dzielić się obecnie jednym autem. Nie ma w tym nic strasznego, w końcu wielu ludzi decyduje się na zakup jedynie jednego pojazdu dla całej rodziny.

Jednak Majdanowie prowadzą dość aktywny tryb życia i często w tym samym czasie potrzebują auta. Ponieważ Radosław zajął pojazd, Małgosia Rozenek - Majdan była zmuszona do przejażdżki… tramwajem.

Małgorzata Rozenek - Majdan / YouTube:  tvnpl
Małgorzata Rozenek - Majdan / YouTube: tvnpl

W końcu nie ma w tym nic nadzwyczajnego, wiele osób porusza się właśnie tym środkiem komunikacji miejskiej. Jednak widok Małgosi zaskoczył pasażerów.

Niecodziennie widzi się w tramwaju osobę, która od lat występuje w telewizji i króluje na pierwszych stronach gazet.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan/ YouTube @Viva
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan/ YouTube @Viva

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO