Małgosia Rozenek-Majdan często publikuje rodzinne zdjęcia i dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. W ostatnim czasie kobieta wypowiedziała się na temat szczepionek. Tych słów nikt się nie spodziewał.

Małgorzata Rozenek-Majdan powiedziała, co sądzi o szczepieniach

Małgorzata Rozenek-Majdan słynie z chętnego dzielenia się szczegółami swojego prywatnego życia. Kobieta w czerwcu 2020 roku powitała na świecie swojego trzeciego syna, Henia.

Małgosia Rozenek-Majdan postanowiła jednak zrezygnować z urlopu macierzyńskiego, stając się jedną z najbardziej aktywnych gwiazd. Mama małego Henia brała udział w kampaniach reklamowych, wystąpiła w filmie, a nawet wypuściła linię samodzielnie zaprojektowanych czapek.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan/ YouTube @Viva
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan/ YouTube @Viva

Takich słów fani się nie spodziewali

Małgosia jest również aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie umieszcza rodzinne zdjęcia w sieci, czy odpowiada na kontrowersyjne tematy.

W ostatnim czasie gwiazda TVN-u wypowiedziała się na temat szczepień. Małgosia Rozenek - Majdan zdradziła fanom, że razem z mężem chciałaby się jak najszybciej zaszczepić. Mało tego, jest nawet gotowa zrobić to szczepionką, która nie ma zbyt dobrej opinii – AstrąZenecą.

Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Youtube TVN Style
Małgorzata Rozenek-Majdan. Źródło: Youtube TVN Style

Gwiazda dodała żartobliwie, że jest w stanie nawet skłamać, że ma więcej lat, niż w rzeczywistości. W końcu jakiś czas temu fani posądzali Małgosię Rozenek-Majdan o kłamstwo.

„Perfekcyjna pani domu” miała ukrywać swój prawdziwy wiek i w rzeczywistości być już po 50-tce. Finalnie żona Radosława pokazała datę urodzenia w swoim dowodzie osobistym i potwierdziła, że urodziła się w 1978 roku.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO