Doda, czyli Dorota Rabczewska, swego czasu była związana z Radosławem Majdanem. Ba, para była nawet małżeństwem.

Choć wspomnienia z tego okresu zapewne dla obojga są już tylko echem przeszłości – wszak Radek jest mężem Małgorzaty Rozenek, a i wokalistka znalazła szczęście u boku innego mężczyzny – to wciąż pozostały pewne ślady.

Doda, Radek Majdan. Źródło: Youtube Damian Strzemkowski
Doda, Radek Majdan. Źródło: Youtube Damian Strzemkowski

Blizny po relacji Dody i Majdana

Super Express przypomina, że za czasów swojego związku byłe małżeństwo wykonało sobie tatuaże – Radek wybrał twarz Doroty (którą po latach przerobił na Indianina – ten tatuaż towarzyszy mu do dziś), a Doda – napis.

Napis, który znajduje się na przedramieniu wokalistki, to hebrajskie „kochać Radek”, do tego z błędem. I choć rozwód pary trwał kilka chwil, to usunięcie tatuażu nie jest już takie łatwe. 37-letnia artystka wciąż próbuje coś z nim zrobić.

Doda/Youtube @Plejada
Doda/Youtube @Plejada

Po rozstaniu z byłym piłkarzem postanowiła przerobić swój tatuaż na „nieśmiertelność” w hinduskim, ale w końcu zapragnęła usunąć i ten tatuaż. Niestety, nie było to łatwe. Od pierwszych prób minęły trzy lata.

Jak wspomina, niedawno była już na trzecim zabiegu. Dodała, że ból jest potworny, ale „głupota boli”. Postanowiła pokazać ranę oraz blizny, które jej towarzyszą.

Źródło: se.pl
Źródło: se.pl

Przy okazji zaapelowała do fanów, by zawsze przemyśleli, czy na pewno chcą zrobić sobie każdy tatuaż, bo ból, jej zdaniem, jest „jak zerwane mięso ze skórą”.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POLACY MAJĄ JEDYNIE MIESIĄC NA DOPEŁNIENIE BARDZO WAŻNEGO OBOWIĄZKU. W PRZYPADKU PRZEKROCZENIA TERMINU CZEKA WYSOKI MANDAT. CHODZI O SAMOCHODY

O tym się mówi w Polsce: PORUSZAJĄCE WYZNANIE PACJENTA SZPITALA TYMCZASOWEGO. ZDRADZIŁ CODZIENNOŚĆ PRACY LEKARZY WALCZĄCYCH O ŻYCIE CHORYCH. PADŁY SŁOWA O MŁODYCH LUDZIACH

O tym się mówi na świecie: PREZYDENT POPEŁNIŁ GAFĘ? TAK ROZMAWIAŁ PRZEZ TELEFON Z KRÓLEM JORDANII? ZDJĘCIA Z GABINETU ANDRZEJA DUDY WPRAWIAJĄ W KONSTERNACJĘ. RZECZNIK KOMENTUJE

Z życia gwiazd: BRAT MAGDY GESSLER ZDRADZIŁ WIELKĄ RODZINNĄ TAJEMNICĘ. ZNANEJ RESTAURATORCE MOŻE SIĘ TO NIE SPODOBAĆ! CZY TALENT DO GOTOWANIA JEST U NICH DZIEDZICZNY