Weronika Rosati swoją popularność zdobyła przede wszystkim wcielając się w rolę Ani w znanym serialu „M jak miłość”. Pierwszy debiut filmowy to natomiast rola Dżemmy w filmie Pitbull, który pojawił się na ekranach w 2005 roku. Od tego czasu kariera Weroniki Rosati rozwijała się bardzo dynamicznie.

Weronika Rosati zmieniła swoje życie

Obecnie jednak kariera aktorki nieco przystopowała. Wszystko to za sprawą jej ukochanej córeczki, która jak sama Weronika Rosati przyznaje, jest dla niej całym światem. Malutka Elizabeth przyszła na świat w 2017 roku i od tego czasu życie gwiazdy totalnie się zmieniło.

Jak informuje portal Pomponik, sama gwiazda przyznaje, że każdą chwilę spędza ze swoją ukochaną córeczką. Dodatkowo Weronika podróżuje pomiędzy Warszawą, a Los Angeles.

Teraz, ze względu na pandemię koronawirusa, aktorka musiała dłużej zostać w Stanach Zjednoczonych. W mediach społecznościowych Weroniki Rosati możemy zobaczyć wnętrza jej apartamentu.

Znana gwiazda zdecydowała się pokazać, jak mieszka w Los Angeles

Weronika Rosati jest jedną z tych gwiazd, które własnym życiem prywatnym dzielą się niechętnie. Fani aktorki wciąż nie zobaczyli twarzy jej córeczki.

Tym razem gwiazda zrobiła jednak wyjątek i pokazała swój prywatny apartament.

Mała kuchnia jest dość praktyczna. Aktorka postawiła na meble, które są zabudowane aż do sufitu. W kuchni możemy zobaczyć kilka ramek ze zdjęciami. Widać, że Weronika lubi wspominać bliskich nawet podczas przygotowywania posiłków.

Aktorka ma również skromny kącik wypoczynkowy z kanapą i masą poduszek.

Weronika Rosati nie pokazała swojej sypialni. Możemy się jedynie domyślić, że toaletka jest jednym z elementów jej wyposażenia.

Jak Wam się podoba?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO