Jacek Kurski w ostatnim czasie ma całkiem sporo na głowie. Nawarstwiło się sporo problemów trapiących prezesa TVP, jednak to nie jedyne, co się dzieje w jego życiu – wszak dopiero co został ojcem.

Przypomnijmy: Jacek Kurski w ostatnim czasie mierzy się z niezadowoleniem Mateusza Morawieckiego z materiału, który wyemitowano w TVP, ponadto sporym personalnym przytykiem był fragment piosenki rapera – Maty (utwór jest numerem 1 w Polsce).

Jacek Kurski, Joanna Kurska. Źródło: Youtube Health & Fitness
Jacek Kurski, Joanna Kurska. Źródło: Youtube Health & Fitness

Jednak prezes stara się skupić teraz głównie na rodzinie, ignorując przytyki. Opiekuje się żoną i córką i cieszy ojcostwem.

Jacek Kurski jako tata roku

Portal JastrząbPost przypomina, że mała Ania, córka Jacka i Joanny Kurskich, przyszła na świat tydzień temu. Prezes TVP i jego 47-letnia wybranka sprawdzają się właśnie w roli rodziców.

Podobno Jacek Kurski był obecny na transmisji online z porodu córki. Gdy mała Anna Klara Teodora i jej mama były gotowe, by wyjść ze szpitala, przyjechał po nie.

Teraz państwo Kurscy spełniają się w roli rodziców. Prezes TVP zapewniał, że jeśli żona go o to poprosi, to będzie nawet wstawać w nocy do dziecka. Uznał, że opieka nad dzieckiem to „słodki ciężar”.

Jacek Kurski, Joanna Kurska. Źródło: Youtube Văn Thị Thái Thắm Tv
Jacek Kurski, Joanna Kurska. Źródło: Youtube Văn Thị Thái Thắm Tv

Póki co świeżo upieczeni rodzice są przez cały czas przy córce, która śpi z nimi w łóżku, jednak muszą spać rozdzieleni noworodkiem – szukają teraz innego rozwiązania i zastanawiają się nad montażem barierek, by Ania mogła spać z brzegu łóżka.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KRZYSZTOF KRAWCZYK CZUJE SIĘ ZUPEŁNIE INACZEJ NIŻ MÓWIĄ MEDIA? ŻONA GWIAZDORA WYJAWIŁA PRAWDĘ O STANIE ZDROWIA MĘŻA. WIADOMO JUŻ, CO DOLEGA MUZYKOWI

O tym się mówi w Polsce: JAROSŁAW KACZYŃSKI MA PLANY WOBEC POLSKICH KOBIET? PREZES PIS ZDRADZIŁ WSZYSTKO NA WIZJI! DEKLARACJA POLITYKA NA TEMAT PRZYSZŁOŚCI JEST PORUSZAJĄCA

O tym się mówi na świecie: KOBIETA ZORIENTOWAŁA SIĘ, ŻE SZNUREK NA KLAMCE AUTA NIE ZNALAZŁ SIĘ TAM BEZ POWODU. JEJ PRZERAŻENIE OKAZAŁO SIĘ SŁUSZNE

Z życia gwiazd: MAGDA GESSLER POPEŁNIŁA WPADKĘ PODCZAS NAGRYWANIA „KUCHENNYCH REWOLUCJI”. TEGO W TELEWIZJI NIE ZOBACZYMY! W SIECI ZNALAZŁO SIĘ NAGRANIE Z TELEFONU