Iwona Węgrowska to jedna z piosenkarek, która choć nie jest obecnie pierwszoplanową polską gwiazdą, to jednak może się pochwalić gronem oddanych fanów. Teraz z pewnością przyda jej się ich wsparcie.

Iwona Węgrowska straciła bliską osobę

Pomponik donosi, że 38-letnia artystka straciła jedną z bliskich osób. Wszystko przez koronawirusa. O stracie poinformowała na swoim Instagramie.

To kolejna sława, która straciła kogoś bliskiego przez COVID-19. Niedawno z podobną stratą musiał zmierzyć się Michał Wiśniewski, którego przyjaciółka odeszła właśnie z tego powodu.

Teraz Iwona Węgrowska przeżywa żałobę – jej przyjaciel zmarł na koronawirusa. Mężczyzna był artystą, którego co niektórzy mogą kojarzyć z radia, telewizji lub sceny.

Jak poinformowała Iwona Węgrowska, to właśnie on odkrył jej talent, to dzięki niemu udało jej się zaistnieć jako piosenkarce i zrobić karierę wokalną.

Ona i Lucek, bo tak nazywa swojego przyjaciela, byli bardzo blisko przez wiele lat. Węgrowska wspomina swojego przyjaciela i pisze, że uważała, że był wprost stworzony do bycia i grania na scenie. Artystka z kolei chętnie brała go za wzór do naśladowania.

Składamy kondolencje.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: „SANATORIUM MIŁOŚCI 3”: JANINA I ZBYSZEK JEDNAK ZOSTALI PARĄ? STAŁO SIĘ JASNE, JAK POTOCZYŁO SIĘ ŻYCIE LUBIANYCH PRZEZ WIDZÓW UCZESTNIKÓW PROGRAMU TVP

O tym się mówi w Polsce: ODWAŻNA DECYZJA PARAFII W POLSCE. KSIĘŻA ZDECYDOWALI SIĘ NA NIETYPOWY KROK CHWILĘ PRZED WIELKANOCĄ. WIERNI NIE BĘDĄ MOGLI W OGÓLE WEJŚĆ DO KOŚCIOŁA

O tym się mówi na świecie: KOBIETA ZORIENTOWAŁA SIĘ, ŻE SZNUREK NA KLAMCE AUTA NIE ZNALAZŁ SIĘ TAM BEZ POWODU. JEJ PRZERAŻENIE OKAZAŁO SIĘ SŁUSZNE

Z życia gwiazd: ROBERT LEWANDOWSKI OTRZYMAŁ KIEPSKIE WIEŚCI! UWIELBIANY PIŁKARZ MA DRUZGOCĄCĄ DIAGNOZĘ LEKARZY. SZYKUJE SIĘ DŁUGA PRZERWA? NIE MA CO LICZYĆ NA REKORD