Kasia Zielińska jest kobietą wielu talentów. Przez wiele lat stawiała przede wszystkim na swoje umiejętności wokalne. Wszystko zmieniło się, kiedy otrzymała propozycję występu w serialu "Barwy Szczęścia". To właśnie rola w uwielbianym przez widzów serialu przyniosła jej rozpoznawalność.

Katarzyna Zielińska kilka lat temu przeszła kompletną metamorfozę

Występowi w serialu zawdzięcza coś jeszcze - swoją metamorfozę. W udzielonym "Twojemu stylowi" wywiadzie przyznała, że niemały udział w zmianie na jaką się zdecydowała odegrała Ilona Łepkowska, z którą miała okazję współpracować na planie "Barw szczęścia".

Katarzyna Zielińska zrzuciła nadprogramowe kilogramy i zmieniła styl ubierania się. Dziś potrafi z uśmiechem podejść do dawnej siebie. Dość często zdarza się jej publikować zdjęcia z czasów, kiedy miała dłuższe ciemne włosy i fatalnie dobierała stylizacje.

Kolejna ogromna zmiana w wyglądzie Katarzyny Zielińskiej

W ostatnim czasie postanowiła przejść kolejną zmianę. Choć ta nie jest już tak spektakularna, mimo to zrobiła ogromne wrażenie na fanach aktorki.

Katarzyna Zielińska postanowiła zmienić kolor włosów. Zmieniła ognisto rudy odcień na ciepły blond. Trzeba przyznać, ze wygląda naprawdę uroczo.

Ponadto aktorka zaczęła również zapuszczać włosy. Wcześniej kojarzona była z krótkich fryzur, a teraz jej włosy sięgają już ramion.

Jak Wam się podoba Katarzyna Zielińska w nowym wydaniu? Obserwatorzy aktorki byli zachwyceni.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO